Новини

Вінниця підписала меморандум про співпрацю з фондом "Східна Європа"

19 травня 2020, 12:17

Підписання Меморандуму про співпрацю між фондом "Східна Європа" у межах реалізації ІІ фази Програми EGAP та Вінницькою міською радою, за участі Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та Міністерства цифрової трансформації України пройшло в онлайн-режимі.


Презентація відбулась за участі президента фонду "Східна Європа" Віктора Ляха, вінницького міського голови Сергія Моргунова, директорки Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер, та державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України Дмитра Маковського.

Під час підписання документу вінницький міський голова подякував Швейцарській агенції розвитку та співробітництва та назвав її найнадійнішим партнером нашого міста за останні декілька років.

– Я хочу сказати слова вдячності в першу чергу Швейцарського бюро співробітництва за системну роботу в різних напрямках розвитку місцевого самоврядування та інфраструктури Вінниці. Сьогодні це найнадійніший наш партнер, з яким ми достатньо ефективно співпрацюємо вже близько 20 років. Якщо говорити про систему надання адміністративних послуг, то це одна з основних ідеологічних ліній діяльності Вінницької міської ради. Важливо, що в умовах пандемії ми розуміємо, що надання послуг в онлайн-режимі стає ще більш актуальним. І за останні два місяці ми це відчули. Підписання цього Меморандуму надає нам у першу чергу оптимізм і надію про подальшу співпрацю та запровадження нових цікавих практик, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

                                     

Міський голова також зазначив, що співпраця зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва передбачатиме подальшу підтримку Вінниці Програмою EGAP у розвитку електронних послуг та електронної демократії. Так у найближчих планах міської влади — оновлення вебпорталу Вінницької міської ради, створення чат-боту з отримання адміністративних послуг, проведення освітніх заходів для представників органу місцевого самоврядування тощо. Меморандум про співпрацю підписано на чотири роки. 

Підписання документу є можливим за допомогою порталу державних послуг "Дія". Портал є єдиною точкою доступу до всіх публічних послуг, які держава надає громадянам та бізнесу, та частиною проєкту Дія.Цифрова держава, що реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно із Програмою EGAP.

Поділитися :

Останні новини

Нові порушення виборчого законодавства фіксують на Вінниччині

25 жовтня 2020, 18:56

У Вінниці виборці розповіли про очікування від місцевих виборів 2020 року

25 жовтня 2020, 17:48

У Вінницькій міській ОТГ станом на 16 годину проголосували близько 23 % виборців

25 жовтня 2020, 17:29

На Вінничині розпочато кримінальне провадження за видачу бюлетення без паспорта

25 жовтня 2020, 16:08

На Вінниччині зростає кількість порушень виборчого законодавства. При цьому явка виборців у обласному центрі рекордно низька

25 жовтня 2020, 15:23

"За системний і стабільний розвиток міста" проголосував міський голова Вінниці Сергій Моргунов

25 жовтня 2020, 14:48

Рятувальники Вінницької області чергують на всіх об’єктах, що задіяні під час місцевих виборів

25 жовтня 2020, 13:50

У Вінницькій області, на одній із виборчих дільниць, бракує бюлетенів для голосування

25 жовтня 2020, 13:40

Поліція Вінниччини отримала повідомлення про замінування виборчої дільниці

25 жовтня 2020, 13:02

"Видали бюлетень без паспорта": на Вінниччині допустили порушення виборчого законодавства

25 жовтня 2020, 11:56
Всі новини