Новини

Вінниця підписала меморандум про співпрацю з фондом "Східна Європа"

19 травня 2020, 12:17

Підписання Меморандуму про співпрацю між фондом "Східна Європа" у межах реалізації ІІ фази Програми EGAP та Вінницькою міською радою, за участі Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та Міністерства цифрової трансформації України пройшло в онлайн-режимі.


Презентація відбулась за участі президента фонду "Східна Європа" Віктора Ляха, вінницького міського голови Сергія Моргунова, директорки Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер, та державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України Дмитра Маковського.

Під час підписання документу вінницький міський голова подякував Швейцарській агенції розвитку та співробітництва та назвав її найнадійнішим партнером нашого міста за останні декілька років.

– Я хочу сказати слова вдячності в першу чергу Швейцарського бюро співробітництва за системну роботу в різних напрямках розвитку місцевого самоврядування та інфраструктури Вінниці. Сьогодні це найнадійніший наш партнер, з яким ми достатньо ефективно співпрацюємо вже близько 20 років. Якщо говорити про систему надання адміністративних послуг, то це одна з основних ідеологічних ліній діяльності Вінницької міської ради. Важливо, що в умовах пандемії ми розуміємо, що надання послуг в онлайн-режимі стає ще більш актуальним. І за останні два місяці ми це відчули. Підписання цього Меморандуму надає нам у першу чергу оптимізм і надію про подальшу співпрацю та запровадження нових цікавих практик, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

                                     

Міський голова також зазначив, що співпраця зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва передбачатиме подальшу підтримку Вінниці Програмою EGAP у розвитку електронних послуг та електронної демократії. Так у найближчих планах міської влади — оновлення вебпорталу Вінницької міської ради, створення чат-боту з отримання адміністративних послуг, проведення освітніх заходів для представників органу місцевого самоврядування тощо. Меморандум про співпрацю підписано на чотири роки. 

Підписання документу є можливим за допомогою порталу державних послуг "Дія". Портал є єдиною точкою доступу до всіх публічних послуг, які держава надає громадянам та бізнесу, та частиною проєкту Дія.Цифрова держава, що реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно із Програмою EGAP.

Поділитися :

Останні новини

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 31 травня

31 травня 2020, 11:14

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 30 травня

30 травня 2020, 11:33

Півтори тисячі вінничан записались для отримання муніципальної доплати

29 травня 2020, 15:45

У Вінниці виділили 2,8 мільйона на підготовку дитсадків до виходу з карантину

29 травня 2020, 14:07

"Вінницякартсервіс" видаватиме муніципальні картки й у вихідні 

29 травня 2020, 13:30

Стало відомо, які вінницькі школи перемогли у конкурсі "Бюджет шкільних проєктів"

29 травня 2020, 12:23

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика по районах на 29 травня

29 травня 2020, 11:35

Випуск онлайн: вінницькі школярі записали відеопривітання для випускників

29 травня 2020, 10:03

У Вінницькій міськраді пояснили, за яких умов підприємці можуть отримати муніципальні пільги

28 травня 2020, 17:13

У Вінниці очікують на початок будівництва заводу з виготовлення спортивного спорядження

28 травня 2020, 16:23
Всі новини