Новини

Вінниця підписала меморандум про співпрацю з фондом "Східна Європа"

19 травня 2020, 12:17

Підписання Меморандуму про співпрацю між фондом "Східна Європа" у межах реалізації ІІ фази Програми EGAP та Вінницькою міською радою, за участі Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та Міністерства цифрової трансформації України пройшло в онлайн-режимі.


Презентація відбулась за участі президента фонду "Східна Європа" Віктора Ляха, вінницького міського голови Сергія Моргунова, директорки Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер, та державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України Дмитра Маковського.

Під час підписання документу вінницький міський голова подякував Швейцарській агенції розвитку та співробітництва та назвав її найнадійнішим партнером нашого міста за останні декілька років.

– Я хочу сказати слова вдячності в першу чергу Швейцарського бюро співробітництва за системну роботу в різних напрямках розвитку місцевого самоврядування та інфраструктури Вінниці. Сьогодні це найнадійніший наш партнер, з яким ми достатньо ефективно співпрацюємо вже близько 20 років. Якщо говорити про систему надання адміністративних послуг, то це одна з основних ідеологічних ліній діяльності Вінницької міської ради. Важливо, що в умовах пандемії ми розуміємо, що надання послуг в онлайн-режимі стає ще більш актуальним. І за останні два місяці ми це відчули. Підписання цього Меморандуму надає нам у першу чергу оптимізм і надію про подальшу співпрацю та запровадження нових цікавих практик, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

                                     

Міський голова також зазначив, що співпраця зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва передбачатиме подальшу підтримку Вінниці Програмою EGAP у розвитку електронних послуг та електронної демократії. Так у найближчих планах міської влади — оновлення вебпорталу Вінницької міської ради, створення чат-боту з отримання адміністративних послуг, проведення освітніх заходів для представників органу місцевого самоврядування тощо. Меморандум про співпрацю підписано на чотири роки. 

Підписання документу є можливим за допомогою порталу державних послуг "Дія". Портал є єдиною точкою доступу до всіх публічних послуг, які держава надає громадянам та бізнесу, та частиною проєкту Дія.Цифрова держава, що реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно із Програмою EGAP.

Поділитися :

Останні новини

Стартувало громадське обговорення Стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року

7 серпня 2020, 18:38

У Вінниці запустили два нових напрямки маршрутних таксі: 30А і 30Б з’єднають місто з Щітками та Писарівкою

7 серпня 2020, 18:30

180 прибудинкових територій відремонтували у Вінниці за останні п’ять років

7 серпня 2020, 17:10

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов розповів про долю центрального стадіону і підтримку ФК "НИВА"

7 серпня 2020, 16:54

На Вінниччині цього року ЗНО на 200 балів склали вдвічі більше випусників, ніж торік

6 серпня 2020, 17:14

У Вінниці комплексно утеплили найбільш енергозатратну школу №10

6 серпня 2020, 15:10

Два летальних випадки серед медичних працівників від COVID-19 зареєстрували на Вінниччині

6 серпня 2020, 14:50

У Вінниці фестиваль сімейного кіно #VinCinemaOpenAir проходитиме щоп’ятниці

6 серпня 2020, 12:07

Протягом тижня українських туроператорів та журналістів знайомили з туристичними магнітами Вінниччини

6 серпня 2020, 11:23

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45
Всі новини