Новини

"Вінницякартсервіс" видаватиме муніципальні картки й у вихідні 

29 травня 2020, 13:30

Муніципальні картки вінничанина  працівники КП "Вінницякартсервіс" відтепер видаватимуть у суботу та неділю. Таким чином планується пришвидшити видачу персоніфікованих карток, щоб якомога більше городян вже могли користуватись валідаторами у транспорті. Водночас ті пільговики, які їх ще не отримали, можуть користуватись для проїзду своїми посвідченнями.


Про відповідне рішення сьогодні повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

Після пом’якшення карантину, з 22 травня, «Вінницякартсервіс» відновив роботу з відвідувачами з дотриманням протиепідемічних вимог. Це призвело до додаткового навантаження на офіс.

Проблема є: на жаль, біля офісу є черги, самі люди їдуть, поспішають їх отримати. Я керівництву "Картсервісу" висловив свою оцінку їхньої роботи та дав доручення, щоб вони і в суботу, і неділю також проводили видачу карток. Я хочу усіх заспокоїти й наголошую: вінничани пільгових категорій можуть користуватися відповідними посвідченнями, поки всі картки не будуть видані. Фізично неможливо в один день видати усі картки, – зазначив міський голова.

У вихідні "Вінницякартсервіс" працюватиме з 9-ї до 16-ї години. Також, Сергій Моргунов зауважив, що муніципальні картки видаються не тільки у приміщенні офісу "Вінницякартсервіс". Центр налагодив розповсюдження карт через підприємства, квартальні комітети, профспілкові, спеціалізовані громадські організації (УТОГ, УТОЗ, Гармонія) та інші установи, які замовляли картки.

Залишок карток планується доставити клієнтам до кінця червня. Вінничани, які замовили картку, але не звернулися до центру, отримають сповіщення на телефон із запрошенням прийти за карткою у визначений час. Також планується відновити кур’єрську доставку.

Загалом персоніфіковані муніципальні картки у "Вінницякартсервісу" замовили 72 тисячі вінничан. Понад 80% карт, а це 59 тисяч, вже видали. Під час карантину організували адресне доставляння карток по домівках. У такий спосіб розвезли 10 тисяч карток.

Нагадаємо, придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у торговельних точках, які розташовані поблизу зупинок транспорту. Адреси їх розміщені на сайті.

Поділитися :

Останні новини

Вінницьких гідів консультують провідні експерти сфери туризму

10 липня 2020, 15:17

На Вінниччині у 39 людей виявили коронавірус: актуальна статистика на 10 липня

10 липня 2020, 11:16

Міський голова закликав вінничан повідомляти про факти корупції у "Прозорих офісах"

10 липня 2020, 09:47

У Вінниці Держпродспоживслужба виявила 41 випадок порушення санітарних норм

9 липня 2020, 17:30

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

У Вінниці завершилась реконструкція спортивного ядра біля школи №33

9 липня 2020, 15:28

У Вінниці ремонтують амбулаторію №3 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів

9 липня 2020, 13:19

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 9 липня

9 липня 2020, 11:31

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46
Всі новини