Новини

З бюджету Вінниці виділять 800 тисяч на заходи проти коронавірусу

28 лютого 2020, 11:01

Місто додатково закупить обладнання і медикаменти для виявлення та лікування інфекційних хвороб, засоби індивідуального захисту для персоналу інфекційного відділення міської клінічної лікарні №1. Враховуючи ситуацію з поширюваністю гострих респіраторних вірусних інфекцій та уже підтверджену інформацію щодо виявлення коронавірусу в Румунії, Італії, Польщі та інших країнах Європи – прийнято рішення виділити ще 800 тисяч грн з міського бюджету на додаткові заходи для створення запасу медичних засобів.  


Відповідне рішення підтримали депутати на сесії міської ради 28 лютого, – повідомляє Вінницька міська рада.

"Ряд заходів ми вже провели по наших лікарнях. Але необхідно закупити додатково обладнання, медикаменти, захисні засоби для медичного персоналу. Дай Бог, щоб коронавірус нас обійшов – і Україну в цілому, і Вінницю зокрема. Але закликаю всіх вінничан слідкувати за своїм здоров’ям і  в разі перших симптомів, схожих на ГРВІ, одразу звертатись до сімейного лікаря", сказав міський голова Сергій Моргунов

 

Ці кошти будуть спрямовані на оснащення МКЛ №1, як лікарні, визначеної для розгортання госпітальної бази для надання медичної допомоги особам з підозрою на захворювання коронавірусом 2019-nCoV. Зокрема, будуть придбані безконтактні термометри для вимірювання температури, пульсоксиметри, які крім вимірювання пульсу визначають насиченість крові киснем. Закуплять антибіотики для лікування пацієнтів з важкими респіраторними інфекціями та їх ускладненнями. Для персоналу інфекційного відділення лікарні, будуть придбані додаткові засоби індивідуального захисту – спеціальні костюми, захисні щитки й рукавички. Частина коштів буде направлена на закупівлю дезінфекційних засобів для обробки приміщень відділення, обладнання та засобів індивідуального захисту персоналу. Крім того, буде підведено кисневу магістраль від терапевтичного корпусу лікарні до інфекційного відділення. 

"Це дуже важливо, адже є необхідним для проведення кисневої терапії пацієнтам при ускладненому перебігу респіраторної інфекції. Киснева магістраль дасть можливість облаштувати кисневі точки уже безпосередньо в боксах", – пояснює директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Поділитися :

Останні новини

Зміни у Вінниці: підприємець започаткував флешмоб, аби містяни помічали позитивні зрушення

14 липня 2020, 16:12

У Вінниці перевіряють інформацію про замінування торговельних центрів та залізничного вокзалу

14 липня 2020, 14:51

"На зламі": у Вінниці презентують виставку про життя цивільного населення на окупованому Донбасі

14 липня 2020, 14:15

У Вінниці двоє хлопців вкрали 320 пачок морозива та пригощали ним перехожих

14 липня 2020, 13:40

Нову школу на Поділлі у Вінниці здадуть в експлуатацію в кінці липня

14 липня 2020, 12:26

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 14 липня

14 липня 2020, 11:11

Кількість відвідувачів та використання роздягалень: оприлюднили протепідемічні вимоги для вінницьких спортзакладів

13 липня 2020, 17:05

До парку як до тиру: у Вінниці чоловік вправлявся у стрільбі з пневматичної зброї 

13 липня 2020, 16:02

"Янівські вихідні": вінницьких велосипедистів запрошують на раллі та ретро-заїзд

13 липня 2020, 15:13

У Вінниці на базі Ситуаційного центру тестують технологію розпізнавання людей

13 липня 2020, 11:10
Всі новини