Новини

З бюджету Вінниці виділять 800 тисяч на заходи проти коронавірусу

28 лютого 2020, 11:01

Місто додатково закупить обладнання і медикаменти для виявлення та лікування інфекційних хвороб, засоби індивідуального захисту для персоналу інфекційного відділення міської клінічної лікарні №1. Враховуючи ситуацію з поширюваністю гострих респіраторних вірусних інфекцій та уже підтверджену інформацію щодо виявлення коронавірусу в Румунії, Італії, Польщі та інших країнах Європи – прийнято рішення виділити ще 800 тисяч грн з міського бюджету на додаткові заходи для створення запасу медичних засобів.  


Відповідне рішення підтримали депутати на сесії міської ради 28 лютого, – повідомляє Вінницька міська рада.

"Ряд заходів ми вже провели по наших лікарнях. Але необхідно закупити додатково обладнання, медикаменти, захисні засоби для медичного персоналу. Дай Бог, щоб коронавірус нас обійшов – і Україну в цілому, і Вінницю зокрема. Але закликаю всіх вінничан слідкувати за своїм здоров’ям і  в разі перших симптомів, схожих на ГРВІ, одразу звертатись до сімейного лікаря", сказав міський голова Сергій Моргунов

 

Ці кошти будуть спрямовані на оснащення МКЛ №1, як лікарні, визначеної для розгортання госпітальної бази для надання медичної допомоги особам з підозрою на захворювання коронавірусом 2019-nCoV. Зокрема, будуть придбані безконтактні термометри для вимірювання температури, пульсоксиметри, які крім вимірювання пульсу визначають насиченість крові киснем. Закуплять антибіотики для лікування пацієнтів з важкими респіраторними інфекціями та їх ускладненнями. Для персоналу інфекційного відділення лікарні, будуть придбані додаткові засоби індивідуального захисту – спеціальні костюми, захисні щитки й рукавички. Частина коштів буде направлена на закупівлю дезінфекційних засобів для обробки приміщень відділення, обладнання та засобів індивідуального захисту персоналу. Крім того, буде підведено кисневу магістраль від терапевтичного корпусу лікарні до інфекційного відділення. 

"Це дуже важливо, адже є необхідним для проведення кисневої терапії пацієнтам при ускладненому перебігу респіраторної інфекції. Киснева магістраль дасть можливість облаштувати кисневі точки уже безпосередньо в боксах", – пояснює директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Поділитися :

Останні новини

Посилення карантинних заходів: в'їзд у Вінницю обмежили

28 березня 2020, 20:39

На Вінниччині підтвердили 23 випадки захворювання на коронавірус

28 березня 2020, 20:00

На Вінниччині підтвердилось ще 5 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

28 березня 2020, 15:25

Коронавірусом хворий лікар вінницького онкологічного диспансеру

27 березня 2020, 20:01

На Вінниччині зафіксували 16 випадків коронавірусу

27 березня 2020, 17:49

На в'їздах до Вінниці встановлять КПП та проводитимуть медогляди

27 березня 2020, 17:37

Медикам районних лікарень Вінниччини передадуть засоби захисту

27 березня 2020, 17:18

У Вінниці будуть обробляти дезінфекційним розчином площі та алеї

27 березня 2020, 16:59

Стало відомо, які категорії громадян можуть у Вінниці користуватись громадським транспортом

27 березня 2020, 16:06

Більша площа – більше покупців: які зміни чекають на вінницькі магазини

27 березня 2020, 14:02
Всі новини