25 листопада - 329-й день року (330-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 36 днів.

Боснія і Герцеговина: Національний день.

Суринам: День проголошення Незалежності (1975).

Індонезія: День працівників освіти.

Іменини

Іменинники: Борис, Володимир, Данило, Дмитро, Іван, Катерина, Єлизавета, Костянтин, Лев, Матвій, Микола, Ніл, Олександр, Опанас, Савва, Степан, Федір. 

Народилися

1454 - Катерина Корнаро, остання королева Кіпру (1474-89 рр.), «Дочка Венеції».

1562 - Лопе Фелікс де Вега (Карпьо), іспанський драматург і поет (Собака на сіні, Вчитель танців, Зірка Севільї).

1666 - Джузеппе Джованні Баттіста Гварнері, італійський скрипковий майстер, молодший син Андреа Гварнері.

1712 - Шарль-Мішель Епе, французький ксьондз, один з основоположників сурдопедагогіки.

1810 - Микола Іванович Пирогов, російський хірург і анатом, природодослідник. 210 років з дня народження.

1835 - Ендрю Карнегі, американський промисловець і філантроп, один з найбагатших людей свого часу, найбільший філантроп першої половини 20-го століття: "Нема більш принизливого культу, ніж поклоніння грошам". 185 років з дня народження.

1838 - Іван Нечуй-Левицький (Іван Семенович Левицький), український письменник (Микола Джеря, Кайдашева сім'я, Дві московки, Над Чорним морем, Маруся Богуславка), етнограф і фольклорист.

1844 - Карл Фрідріх Бенц, німецький інженер, автопромисловець, конструктор першого у світі бензинового автомобіля.

1901 - Михайло Орест, український поет.

1926 - Пол Андерсон, американський письменник, визнаний класик фантастики.

1975 - Марина Одольська, українська співачка, заслужена артистка України.

Події

1487 - у Вестмінстерському абатстві в Лондоні відбулась коронація Єлизавети Йоркської, дружини короля Генріха VII Тюдора, єдиної жінки в історії Англії, яка була донькою, сестрою, племінницею, дружиною і матір'ю англійських королів. Через своїх сина і доньку вона доводиться предком всіх англійських і шотландських монархів, починаючи з Генріха VIII і Якова V, відповідно.

1975 - Нідерланди оголосили про надання незалежності Сурінаму.

1980 - після перемоги у восьмому раунді бою з Роберто Дюраном Шугар Рей Леонард повернув собі титул чемпіона світу у середній вазі за версією WBC.

1996 - Вебпортал Excite, заснований в 1994 році шістьма випускниками Стенфордського університету на позичені у батьків 15 тисяч доларів, за 20 мільйонів купив у корпорації America Online пошукову систему WebCrawler. В 1999 році, коли Excite відвідувало близько 17 мільйонів чоловік в місяць, вона була куплена кабельною компанією At Home за 6,7 мільярдів доларів.

1998 - найбільша вебкорпорація світу America Online оголосила про придбання компанії Netscape, виробника популярних браузерів, котра за останній рік була доведена практично до стану банкрутства будучи не в змозі протистояти агресивній маркетинговій політиці Microsoft, що безплатно пропонувала користувачам аналогічний програмний продукт.

Пісня дня

1992 - на екрани США вишов фільм «Особистий охоронець» з Вітні Х'юстон і Кевіном Костнером у головних ролях. Це була перша велика роль Вітні Х'юстон в кіно, а саундтрек до фільму разом з композицією «I Will Always Love You» в її виконанні увійшов до списку 50 найпродаваніших у 20 столітті.