29 жовтня - 303-й день року в григоріанському календарі. До кінця року залишається 61 день.

Свята 

Всесвітній день боротьби з інсультом.

Міжнародний день псоріазу. (2004)

День відлюдника.

День цементу. 

Україна: День військового фінансиста Збройних Сил України. (заснований в 1999 році наказом міністра оборони України)

Туреччина: День проголошення Республіки. (1923)

Камбоджа: День коронації

США :  Національний день вівсянки. Національний день кішки.  

Ліберія: День молоді.

Іменини: Феруцій, Віола, Дементій, Євпраксія, Леонтій, Терентій, Євген, Олексій, Георгій, Іван, Кузьма.

Події

1945 у Нью-Йорку вперше надійшли у продаж кулькові ручки. Продемонстровані на ярмарку за декілька днів перед цим, вони рекламувались як "перша ручка, здатна писати під водою" і лише за перший день в універмазі Джилберта їх було продано близько 10 тисяч штук по 12 доларів за кожну.

1960  Свій перший бій на професійному ринзі провів Кассіус Клей, майбутній абсолютний чемпіон світу Мухамед Алі, - за очками він переміг ні для кого не відомого Танні Хансейкера.

1969  Інженери з Каліфорнійського і Стенфордського університетів, які знаходились на відстані 600 кілометрів один від одного, відіслали один одному повідомлення, при допомозі мережі, яка в той час називалась Arpanet. Це був протитип того, що сьогодні відомо як мережа інтернет. Мережа, створена за дорученням міністерства оборони США, об'єднала в мережу науково-дослідницькі та військові інститути у США, задля збільшення швидкості та покращення зручності обміну інформацією між ними. В 1973 році був реалізований перший міжнародний зв'язок із Лондоном та Норвегією.

1983  Після чотирьох тижнів перебування на першій сходинці американського хіт-параду пісня Бонні Тайлер "Total Eclipse of the Heart" перейшла на друге місце, поступившись першістю "Islands in the Stream" Кенні Роджерса і Доллі Партон.

2013  У Стамбулі відкрито підводний залізничний тунель «Мармарай» довжиною 13,6 км (1,387 км безпосередньо під Босфором), що сполучає Європейську (Фракія) і Азійською (Анатолія) частини міста. Вартість його будівництва, яке почалось в 2004 році, склала 3,5 млрд доларів, а з врахуванням під'їзних шляхів, з'єднання із мережею існуючих автошляхів та інфраструктури, вартість проєкту склала 5 млрд доларів. За глибиною занурення (60 м від рівня води) «Мармарай» - другий у світі після японського тунелю «Сенкай».

Народились

1451 - Христофор Колумб (Христофоро Коломбо), іспанський мореплавець італійського походження, першовідкривач Багамських та Антільських островів, узбережжя Центральної та Південної Америки.

1910 - Альфред Джулс Еєр, британський філософ.

1930 - Нікі де Сен Фаль, французька скульпторка.

1944 - Роббі ван Лойвен, голландський рок-музикант (Shocking Blue). Сьогодні 76-а річниця.

1946 - Пітер Грін (Грінбаум), англійський рок-музикант, засновник групи Fleetwood Mac (Black Magic Woman). Сьогодні 74-а річниця.

1947 - Річард Дрейфус, американський актор, лауреат «Оскара». 

1961 - Олексій Сергійович Горбунов, український актор (Піраміда, Статський радник, День народження Буржуя, Марш Турецького. Червона капела). Сьогодні 59-а річниця.

1971 - Вайнона Райдер (Горовіц), американська актриса (Втрачені душі, Осінь у Нью-Йорку, Чужий 4, Епоха невинності, Дракула, Едвард - людина-ножиці, Лукас). Сьогодні 49-а річниця.