Краса країни ВІННИЦЯ 2021

з Альоною Єлагіною

Регіональний відбір національного конкурсу краси та жіночності “КРАСА КРАЇНИ ВІННИЦЯ 2021”
"КРАСА КРАЇНИ" - перший і єдиний на сьогодні конкурс краси, який руйнує  усі стереотипи щодо існуючих конкурсів та їх принципів. 

Місія конкурсу - позиціонування звання "Королева Краси" як дійсного досягнення жінки, результату її неймовірної праці та невпинної роботи над собою. І тільки справжня НАРОДНА КОРОЛЕВА може стати володаркою  титулу "КРАСА КРАЇНИ" та представити Україну на світовому просторі в найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси "Mrs Globe 2021" ("Місіс Земна куля 2021"), який відбудеться в китайському місці Шеньжень в грудні 2021 року. За титул НАЙКРАСИВІШОЇ ЖІНКИ ПЛАНЕТИ змагатимуться учасниці з більш ніж 75 країн світу! Це найграндіозніша подія у світі фешн та шоу-бізнесу, за якою спостерігають мільйони людей! 

Відповідно до вимог часу цьогоріч конкурс "Краса Країни Вінниця 2021" відбувається не лише в онлайн режимі, а ще й у форматі "без купюр". Організатори створили ексклюзивно-революційний проєкт проведення церемонії нагородження фіналісток, де конкурсантки матимуть можливість не лише здобути практику самопрезентації та виступати в якості моделей, а ще випробують себе  в ролі журі та оцінюватимуть роботу найкращих фотографів Вінниці. 

Конкурс в конкурсі, авто драйв, дефіле на батутах і ще чимало неочікуваних сюрпризів чекає претенденток на титул "Краса Країни Вінниця 2021". Цьогоріч представницю нашого регіону, яка братиме участь у фіналі національного конкурсу "Краса Країни 2021", визначають виключно шляхом голосування

За переможницю у номінації "Найчарівніший голос Краса Країни Вінниця 2021" голосуємо тут, володарку призу глядацьких симпатій визначаємо на сайті 20 хвилин. Голосування триватиме з 1.03.2021 по 20.03.2021.