На зустрічі обговорили плани дій, спрямовані на створення ефективної ринкової економіки, яка має покращити не лише рівень життя у Вінницькій міській територіальній громаді, а й протистояти агресії.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, було представлено ряд ґрантових проєктів для малого та середнього бізнесу, в яких представники Програми “Конкурентоспроможна економіка України” пропонують взяти участь вінницьким підприємцям.
Міська влада, наразі, розробила та ввела ряд програм, які стимулюють підприємців до розвитку. Підтримка в цьому аспекті з боку закордонних організацій теж значно підсилить наші можливості.
“Найбільшим викликом для бізнесу є нестача кадрів, причиною якої є мобілізація та переїзд людей за кордон. Тож на місцях маємо зробити все необхідне для того, щоб забезпечити людей роботою та гідною оплатою праці. З колегами обговорили впровадження кваліфікаційних курсів та тренінгів, які мають простимулювати зайнятість населення, а заразом відкрити нові горизонти для збільшення експорту, залученню інновацій та додаткових інвестицій”, – додав міський голова Сергій Моргунов.
Наразі в Україні діє низка ґрантових проєктів для малого та середнього бізнесу. Вони розраховані на підприємців, які сприяють виробництву інноваційних продуктів, підвищенню використання енергоефективності тощо.
“Наша програма займається всіма можливостями, які сприяють малому та середньому бізнесу. Після повномасштабного вторгнення допомагаємо підприємцям відновлювати діяльність, створювати додаткові робочі місця та розвиватися. Український бізнес прагне кращого і хоче більшого. Ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування для того, щоб покращити бізнес-клімат в громадах. Велика увага зосереджена на залученні інвестицій, ними треба займатися завжди – покращувати умови, інфраструктуру та все необхідне для повноцінної роботи економіки”, – розповіла керівниця Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" Олеся Залуська.
Фото: Вінницька міська рада