У п’ятницю, 21 листопада, вінничанам варто налаштуватись на тривалі відключення електроенергії. Погодинні графіки діятимуть протягом усієї доби, очікується до 4 черг. Із оновленою інформацією можна ознайомитися на офіційних ресурсах АТ «Вінницяобленерго».
Про це інформують на сайті Вінницької міської ради.
«У цей складний час дуже важливо зберігати спокій. Аби запобігти пожежам, не забувайте вимикати побутові електроприлади із розеток. А також, щоб уникнути ризику застрягання між поверхами, не ризикуйте користуватися ліфтами перед вимкненням світла», – зазначила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.
За її словами, наразі у комунальній сфері Вінниці зберігається штатна ситуація. Громадський транспорт вийшов на маршрути за графіками, Всі підрозділи працюють злагоджено та швидко діють у разі виникнення пошкоджень на мережах.
Бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:
Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.
У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення подачі гарячої води за адресою: вул. Стельмаха, 43. Причина – ліквідація наслідків пошкодження на мережі.
А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: вул. Хмельницьке шосе, 128, вул. Ю. Іллєнка, вул. Лугова, вул. Л. Лук’яненка, площа Шкільна, вул. та проїд Генерала Безручка, 1-й пров. Одеський, вул. та пров-ки Т. Яблонської, вул. О. Миргородського, пров-ки Скіфські. Причина – планові заходи на мережах.
Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.