Новини

Після двох років полону додому повернувся Юрій Дмитрієв з Ямпільщини

25 листопада 2025, 08:18

Зустріли захисника 24 листопада у Русаві.

Про це йдеться у дописі на фб-сторінці "Ямпільські вісті". 

Юрій Дмитрієв народився 16 квітня 1976 року в Русаві. Навчався у місцевій школі, згодом – у Вінницькому ПТУ №7, здобув професію різьбяра по дереву. Працював у Ямполі, згодом одружився та переїхав до Києва, де займався підприємницькою діяльністю.

24 січня 2023 року був мобілізований до Збройних сил України. Пройшов навчання в Німеччині.

29 червня 2023 року при виконанні бойового завдання в районі м.Ізюм Харківської області потрапив у полон. 24 червня 2025 року був визволений. За час полону суттєво втратив здоров’я, отримав 2-гу групу інвалідності по зору. До приїзду додому проходив реабілітацію у шпиталі. 

Зустріли захисника в місцевому будинку культури. Там зібралися десятки людей – рідні, зокрема мати Юрія Ольга Павлівна, односельці, друзі та сусіди.

"Я вдячний, що пам’ятаєте. Мене тримали віра й молитви — мої, мами, усіх, хто чекав. Це врятувало. Там усі мріють лише про одне — побачити рідних. Багато наших хлопців ще залишаються у неволі. Молюся за кожного і зберігаю в пам’яті все, аби свідчити", — каже захисник.

Фото: фб/"Ямпільські вісті"

Поділитися :