Спеціалісти Центру надають допомогу та покращують ментальний стан вінничан, переселенців, а також Захисників і Захисниць.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, з початку поточного року психологи Вінницького міського центру соціальних служб провели консультації 1607 людям.
Психологічну допомогу вінничанам та людям, які евакуюються з регіонів України, де ведуться активні бойові дії, надають з самого початку повномасштабної війни. Цілодобове чергування на вокзалах задля підтримки переселенців – ось як провели зиму-весну 2022 року психологи соцслужб.
"З початком повномасштабної війни зросла потреба у психологічному відновленні українців. Тож психологи Вінницького міського центру соціальних служб щоденно проводять консультації для тих, хто цього потребує. Найбільше – для Захисників і Захисниць, а також ВПО", - зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.
З того ж часу на базі Вінницького міського центру соціальних служб спільно з Психологічною кризовою службою у Вінницькій області створили групу для надання психологічної допомоги. Спеціалісти Центру та психологи-волонтери відвідують людей, які покинули місця проведення бойових дій та надають їм кваліфіковану екстрену психологічну допомогу. Вони проводять роботу не лише з дорослими, а й з дітьми.
Психологічну підтримку фахівці соціальних служб надають також Захисникам, Захисницям та членам їхніх родин. Працюють за самозверненнями, а також відвідують заклади, де військові перебувають на лікуванні.
Наразі у Вінницькому міському центрі соціальних служб працює 5 штатних психологів, також залучені психологи-волонтери.
Звернутися по психологічну допомогу можна за номером телефону Вінницького міського центру соціальних служб: 067-431-20-31. Контакти волонтерів-психологів можна знайти тут.
Фото: ілюстративне