Новини

У Вінниці поліція розслідує факт побиття неповнолітнього

3 липня 2025, 12:18

15-річного хлопця побили поблизу магазину на вулиці Келецькій. За підозрою в скоєнні злочину правоохоронці опитали двох вінничан, одному з яких також 15, іншому — 18 років. 

Як зазначається на сайті ГУНП у Вінницькій області, до поліції звернулася мешканка Вінниці із повідомленням про те, що її 15-річного сина побили невідомі. Інцидент стався поблизу одного з магазинів на вулиці Келецькій.

Після події хлопець звернувся до лікарні з тілесними ушкодженнями. У ході перевірки ювенальні поліцейські встановили, що до правопорушення причетні двоє мешканців Вінниці віком 15 та 18 років. Їх опитали в присутності батьків.

"За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, вчинене групою осіб. Тривають слідчі дії", - йдеться в повідомленні.


Фото: ілюстративне
 

Поділитися :