181 об’єкт придатний для укриття, ще 8 потребують серйозного вдосконалення, а 20 – визнані зовсім непридатними для перебування там громадян.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, 6 робочих груп, до яких увійшли працівники Національної поліції, ДСНС, КП "Муніципальна варта" та представники відділу контролю апарату міської ради та її виконкому, провели додаткову перевірку 209 об'єктів, які є частиною житлового фонду громади та потребували повторної перевірки.
У департаменті цивільного захисту закликають власників таких приміщень підтримувати їх у належному стані та відчиняти під час тривоги.
"Перевірки споруд цивільного захисту, у тому числі приміщень для тимчасового перебування населення під час сигналу «Повітряна тривога», проводяться на регулярній основі, оскільки це питання безпеки наших громадян. Також ми закликаємо власників і балансоутримувачів цих приміщень утримувати їх в належному стані, а громадян – не нехтувати власною безпекою та перебувати в укритті під час повітряної тривоги", – зазначає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов.
Нагадаємо, що у Вінниці створена муніципальна мапа укриттів. Ознайомитись з нею можна за посиланням.
Варто також зазначити, що у разі, якщо під час сигналу «Повітряна тривога» укриття зачинене або ж воно знаходиться в неналежному стані, вінничани можуть повідомити про це за номерами 101 та 102, а також у «Цілодобову варту» за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.
Ілюстрація: Вінницька міська рада