Артем Зімін виборов перше місце серед юніорів в розділі «лайт», друге – в розділі «класика» та третє в категорії дорослі – розділ «лайт».
Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, у місті Ургенч (Узбекистан) відбувся чемпіонат світу з універсального бою, який зібрав рекордну кількість учасників – майже 800 спортсменів із 36 країн світу. Україну на цих міжнародних змаганнях гідно представив вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 – Артем Зімін, який продемонстрував високий рівень підготовки та здобув одразу три нагороди.
Артем виборов перше місце серед юніорів в розділі «лайт», друге – в розділі «класика» та третє в категорії дорослі – розділ «лайт».
«Організація чемпіонату була на високому рівні – чудовий зал, гарна атмосфера, достойні нагороди. Змагання проходили надзвичайно напружено: спортсмени боролися, як справжні тигри. Конкуренція була величезна – багато сильних борців з Азії, серед учасників призери та чемпіони з дзюдо, самбо та інших видів боротьби – тому перемагати було непросто. До того ж кліматичні умови теж додавали складності – у залі було дуже спекотно. Це був один із найсильніших чемпіонатів світу за всю історію, і здобуті медалі Артема Зіміна мають особливу цінність. Ми щиро дякуємо комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради за підтримку та можливість взяти участь у таких змаганнях», - Олег Бузовський, тренер МДЮСШ № 5, поділився враженнями від змагань.
Ці досягнення стали вагомим внеском у скарбничку українського спорту та вкотре підтвердили високий рівень вихованців спортшколи № 5.
«Наборовся вдосталь – сил вистачило. Радію, що вдалося вибороти весь комплект медалей. Це для мене великий досвід і ще більша мотивація рухатися далі», - говорить спортсмен.
