У конкурсі «Червона рута» відзначилися одразу кілька представників нашого краю.
У категорії «Солісти» третю премію Авак Бабаханян та Роман Вонсович, який також виступив на гала-концерті. У номінації «Обрядовий фольклор» нагороду отримав гурт «Мокоша». У категорії «Акустична музика» журі відзначило Софію Аль-Хадіді, котра також виступила на заключному концерті. Найвищу відзнаку здобув гурт «Contra BASS» – перша премія у номінації «Рок музика», йдеться на фб-сторінці Вінницької міської ради.
Департамент культури Вінницької міської ради спільно з Міським палацом мистецтв забезпечили всебічну підтримку участі юних талантів та їхніх керівників у фестивалі «Червона рута-2025» у Львові.
«Фестиваль підтвердив свою роль як головного майданчика для відкриття нових імен у сучасній українській музиці. А вінничани ще раз довели, що здатні формувати нову хвилю виконавців, які несуть українську ідентичність та розвивають культурний простір країни», – зазначив директор департаменту культури Максим Філанчук.







Фото: фб/Вінницька міська рада