Новини

8 мільйонів гривень виділили з міського бюджету на надбавки медикам та обладнання Вінницької районної лікарні

26 лютого 2021, 12:17

Додатковий ресурс на забезпечення лікарні медикаментами, обладнанням та підтримку медиків медзаклад отримав, оскільки перейшов до сфери управлінні Вінницької міської ради.

Як інформують на сайті Вінницької міської ради, 29 січня депутати міської ради під час сесії надали згоду на прийняття у комунальну власність Вінницької міської ТГ Вінницької центральної районної лікарні. Потім відповідне процедурне рішення прийняли депутати Вінницької районної ради. Аналогічні процеси відбуваються в усіх громадах країни згідно з Законом України №1009-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій".     

Міська влада має намір покращити матеріально-технічно базу закладу, а медики отримають такі ж гарантії, як і працівники міських медичних закладів. Пацієнти, які мешкають у Вінницькому районі, матимуть можливість і далі тут отримувати медичну допомогу. Уже в березні працівники цієї лікарні, які надають вторинну спеціалізовану допомогу хворим на COVID-19, отримають муніципальні надбавки з міського бюджету.

Так, лікарі, які безпосередньо надають медичну стаціонарну допомогу хворим з COVID-19, отримають доплату до зарплати у розмірі 15 тисяч гривень, медичні сестри – 10 тисяч гривень, а молодший медичний персонал – 8 тисяч гривень. На ці цілі з бюджету громади спрямовується 2 млн грн. Також будуть закуплені лікарські засоби для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на коронавірус. Крім того, для закладу планується придбати ІФА-аналізатор та портативний УЗД-апарат.

"Ми виділяємо майже 8 млн грн на підтримку цього закладу. Ці кошти в основному підуть на засоби індивідуального захисту, ліки для пацієнтів та закупівлю необхідного обладнання. І зокрема перебачено майже 2 млн грн на муніципальну надбавку вже на березень місяць медичному персоналу лікарні, який працює з ковідними пацієнтами", - зазначив секретар міської ради Павло Яблонський. 

Відтепер лікарня називатиметься "Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня ВМР". Також до сфери управління Вінницької міської ради під час сесії 26 лютого прийняли комунальне некомерційне підприємство "Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Вінницької районної ради, який відтепер він називатиметься "Комунальне некомерційне підприємство "Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Вінницької міської ради. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Поділитися :

Останні новини

У суботу, 10 квітня, на Вінниччині планують висадити понад 190 тисяч дерев

9 квітня 2021, 15:19

У кожній громаді, приєднаній до Вінниці, облаштували віддалені місця з питань соціального захисту

9 квітня 2021, 15:02

Цьогоріч у Вінниці облаштують 11 кілометрів велосипедних доріжок та смуг

9 квітня 2021, 14:33

У Вінниці визначили спосіб реорганізації та підвищення пропускної здатності перехрестя вулиць Київська, Чорновола, Стрілецька

9 квітня 2021, 13:16

Відтепер на прийом у Вінницьку міську лікарню №1 можна записатись онлайн

9 квітня 2021, 12:38

З 12 по 14 квітня на кількох вулицях Вінниці не буде води

9 квітня 2021, 12:22

Розійшовся з дружиною і засмутився: на Вінниччині чоловік спалив будинок, де мешкав з колишньою жінкою

9 квітня 2021, 11:48

"Мільйон дерев за добу": Вінницький технічний університет приєднується до глобального екологічного проєкту

9 квітня 2021, 11:12

"Здорові немовлята": у Вінниці стартувала благодійна акція "Серце до серця"

9 квітня 2021, 10:18

Нічия: вінницька "Нива" зіграла з лідером турнірної таблиці – футбольним клубом "Діназ"

9 квітня 2021, 09:50
Всі новини