Новини

Дію антикризової програми "Вінничани важливі" продовжили на ІІ квартал цього року

26 березня 2021, 18:57

Відповідне рішення міського голови Сергія Моргунова підтримали депутати міської ради на черговій сесії сьогодні, 26 березня.

Як повідомляють на сайті міської ради, мешканці Вінницької міської територіальної громади, які мають право на муніципальну доплату в рамках Програми антикризової підтримки громади, отримують грошові виплати з літа 2020 року. З початку цього року їх почали виплачувати й мешканцям новоприєднаних територій 3-х старостинських округів. Лише за березень 2021 року нараховано та виплачено муніципальну доплату 10 001 жителю Вінницької міської територіальної громади на суму майже 3 млн грн.

Сьогодні, 26 березня, депутати підтримали рішення про продовження муніципальних виплат вінничанам на ІІ квартал цього року. 

"Ми виділяємо 5,7 млн грн на підтримку тих людей, які отримують пенсію або державну виплату менше 2000 гривень. Таких людей у нашій територіальній громаді 10 тисяч", - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Додамо, муніципальні виплати у Вінницькій міській територіальній громаді призначають

  • непрацюючим пенсіонерам, розмір пенсійних виплат яких не перевищує 2000 грн;
  • непрацюючим особам, які отримують державну соціальну допомогу, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;
  • непрацюючим особам з інвалідністю з дитинства, які є одержувачами державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства в розмірі, що не перевищує 2000 грн;
  • особам, що здійснюють догляд за тяжкохворою дитиною, які є одержувачами допомоги відповідно до розділу V-Б Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми"
  • особам, які отримують допомогу на дітей з інвалідністю віком до 18 років підгрупи "А" відповідно до чинного законодавства. 

Поділитися :

Останні новини

Всі новини