Новини

До Вінниці для обміну досвідом приїхала делегація польських педагогів

5 березня 2020, 17:02

Делегація польських освітян з міста побратима Кельце завітала до Вінниці. Вони обмінюватимуться досвідом, відвідають партнерські школи, а також обговорять майбутню співпрацю. 


Такі делегації приїздять до нашого міста не вперше, також до польських колег їздять і вінницькі педагоги. Візити відбуваються в рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного у грудні 2019 року між шістьма школами Вінниці та Кельце.

Фото: www.vmr.gov.ua

За словами Сніжани Рєзнік, директорки школи № 26 співпраця з містом Кельце триває у них ще з січня, коли відбувся перший обмін. Вчителі відвідали школу-ліцей № 5 у Кельце, де вивчали досвід польських колег і підписали меморандум про співпрацю. 

– Ми вивчаємо управлінський досвід, знайомимося з їхньою системою освіти та методикою викладання. Більшість у делегації складали вчителі-математики.

Фото: www.vmr.gov.ua

Директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко відзначила, що програма перебування польських освітян буде цікавою та насиченою. Заплановані візити до шкіл, обмін досвідом, зустріч у міській раді, екскурсії та багато іншого. Результатом візиту освітян міста-побратима будуть спільні проєкти, заходи, обміни учнями та вчителями. 

– З 2018 року вже 11 вінницьких шкіл підписали меморандуми та мають школи-партнери у Кельце. Це тільки початок, адже ми маємо чим пишатись: наша освіта входить у п'ятірку найкращих в Україні. У нас дуже багато новацій і ми готові до співпраці. Сподіваюсь, що у квітні ми організуємо мовні табори та обмін дітьми.

Фото: www.vmr.gov.ua

Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що у Вінниці досить активне шкільне самоврядування, тому нам є що показати й про що розповісти у цій сфері. А також є чому повчитися у польських колег. Також заступниця міського голови Галина Якубович запросила польську освітню делегацію на святкування Дня Європи у Вінниці.

Поділитися :

Останні новини

Команда вінницького "Колосу" виборола перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з греко-римської боротьби

11 червня 2021, 18:23

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Вінницькі підприємства презентували інноваційні розробки для створення безпечного середовища у місті

11 червня 2021, 14:46

Соціальне підприємництво в дії: у Вінниці студія краси спрямовує частину прибутку на підтримку постраждалих від насильства жінок

11 червня 2021, 14:08

У Вінниці триває капремонт дворів трьох багатоповерхівок

11 червня 2021, 11:39

Понад 40 громад Вінниччини отримають доступ до швидкісного інтернету

11 червня 2021, 10:51

У вінницьких маршрутках запустили послугу безконтактної оплати проїзду

11 червня 2021, 09:42

"Шлях до мрії": малюнки юної вінничанки Іринки Химич з'явились на хустинах українського бренду

10 червня 2021, 15:12

У Вінниці на перехресті вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів тимчасово перекриють рух

10 червня 2021, 14:01

Цими вихідними вінничани можуть зробити щеплення вакциною CoronaVak у Центрі вакцинації населення

10 червня 2021, 13:01
Всі новини