Новини

Міський голова Жмеринки через Верховний суд поновився на посаді

5 червня 2020, 11:27

Верховний Суд України поновив на посаді міського голову Жмеринки Анатолія Кушніра, визнавши протиправним рішення міськради про дострокове припинення його повноважень.


Копію відповідної постанови Верховного суду опублікував на своїй сторінці сам міський голова.  Цим документом поновлено на посаді й заступника міського голови Костянтина Тимуня.

Постанова Верховного суду набула законної сили з дати прийняття  є остаточною й оскарженню не підлягає. То ж вже сьогодні Анатолій Кушнір приступає до роботи.

                                                

У коментарі "Місту над Бугом" Анатолій Кушнір зазначив, що першочергово планує зосередитися  на піднятті економіки міста в умовах карантину.

– Сьогодні нам усім разом потрібно згрупуватися, аби допомогти тим, хто залишився без засобів існування, без роботи. Ми маємо відповідальність перед тими, хто доєднався до Жмеринської ОТГ і ми повинні зосередити свої зусилля, аби підрівняти рівень комфорту та інфраструктури.

Також Анатолій Кушнір зазначив, що планує йти на місцеві вибори, які мають відбутися восени цього року.

– Я йду на вибори з командою партії "Українська стратегія" Володимира Гройсмана. Будемо підбирати тих людей, з якими у нас сходяться цілі й задачі – добробут нашого краю.

Нагадаємо, що у травні 2018 року на позачерговій сесії Жмеринської міської ради 26 із 35 депутатів проголосували за припинення повноважень міського голови Жмеринки Анатолія Кушніра. Тоді таке рішення він назвав неправомірним і подав до суду. Два роки тривала судова тяганина і 4 червня суд задовольнив повністю касаційну скаргу. Тепер Анатолій Кушнір має повернутися до виконання обов’язків міського голови Жмеринки, якого офіційно обрали жмеринчани на виборах у 2014 році.

Поділитися :