Головна мета заняття – навчити дітей правильно реагувати на загрози у повсякденному житті.
Як зазначається на сайті ГУНП у Вінницькій області, у Писарівському ліцеї Вінницького району відбувся профілактичний захід, організований офіцерами сектору «Служба освітньої безпеки» спільно з поліцейськими офіцерами громади, вибухотехніками, кінологами та рятувальниками ДСНС. Головна мета – навчити дітей правильно реагувати на загрози у повсякденному житті.
Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання: що робити, якщо знайдено підозрілий предмет у школі, на вулиці чи в громадському транспорті, як не стати жертвою шахраїв, булінгу або насильства, а також як поводитися у випадку загрози чи підозрілої поведінки оточення.
Також правоохоронці нагадали дітям:
як діяти, якщо пише незнайомець у соціальних мережах;
чому не варто мовчати про булінг або домашнє насильство;
як розпізнати шахрайство чи спробу вербування;
чому знання правил дорожнього руху важливе навіть для пішоходів;
що куріння, алкоголь і наркотики — це не просто «погана звичка», а вже крок до криміналу.
Окрему увагу приділили мінній безпеці, зачепінгу та загрозам, що стосуються молоді у цифровому просторі. Такі зустрічі поліція планує проводити й надалі, адже в умовах сьогодення бути поінформованим — означає бути захищеним.














Фото: ГУНП у Віниицькій області