Новини

На Вінниччині відновили залізничні перевезення

11 червня 2020, 10:49

Перевезення залізницею в усіх видах внутрішнього сполучення відновлюється з 10 червня.


Відповідне рішення ухвалила на позачерговому засіданні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Їздити можна буде у приміському, регіональному та дальньому видах внутрішнього сполучення.

Зазначається, що якщо потяг чи електричка проходитиме через населені пункти, де не діють послаблення протиепідемічних заходів, "дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, а пасажири мають  з вільним місцем поруч, спереду та позаду". Приміром, у купе зможуть їхати не більше двох пасажирів.

Загалом пасажирів не має бути більше, ніж кількість місць для сидіння, які передбачені технічною характеристикою транспортного засобу або визначені в реєстраційних документах на конкретний транспортний засіб.

У транспортних засобах  АТ “Укрзалізниці” мають дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій. Зокрема, заходити у поїзд пасажирам потрібно у масці, а також варто пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. На час карантину у транспорті не продаватимуть напої та кондитерські вироби, а окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

У кожному вагоні щогодини провідники повинні проводити вологе прибирання усіх поверхонь, а також має бути встановлений санітайзер, яким зможуть користуватися пасажири.

Нагадаємо, з 1 червня через Вінницю почали курсувати 2 потяги "Інтерсіті". А ще раніше, 22 травня, в області відновились автобусні перевезення.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини