Зловмисник гарантував, що оформлення всіх документів буде швидким та без черги, адже він нібито має зв’язки з керівництвом закладу.
Незаконні оборудки в одному з ТСЦ Вінниці провертав 25-річний місцевий мешканець, інформують на сайті ГУНП України у Вінницькій області. Він пропонував свою допомогу у реєстрації та перереєстрації автівок, оформленні довідок щодо технічного стану транспортних засобів, отриманні номерних знаків з бажаною комбінацією цифр та вирішенні інших питань у держзакладі.
"Оперативники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки та слідчі Вінницького райуправління затримали зловмисника одразу після отримання ним 40 тисяч гривень неправомірної вигоди. Саме у таку суму він оцінив послугу щодо оформлення на нового власника документів на машину", – кажуть правоохоронці.
Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі Вінницького райуправління повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Тепер 25-річному чоловікові загрожує до 8 років позбавлення волі.





