Новини

Навесні у історичній частині Вінниці мінятимуть вивіски

27 лютого 2020, 11:38

Власників офісів, які розташовані в історичному центрі Вінниці, ознайомили з особливостями розміщення вивісок. До обговорення запросили фахівців міської ради та підприємців, чиї офіси розташовані на зазначених 45 вулицях. 


Інформаційний захід щодо упорядкування вивісок на фасадах окремих будинків відбувся в хабі "Місто змістів". 

Бізнесменів консультували щодо того, як мають виглядати вивіски та обговорювали з ними можливі варіанти. Як розповів головний архітектор Вінниці Євген Совінський, вивіски на фасадах будівель цього року зміняться  на вулицях Грушевського, Магістратській, Оводова та Артинова.

– Ми пройшли спеціальну регуляторну процедуру і держава визнала наші правила такими, що можуть застосовуватись для підприємців у Вінниці. Наразі ми зібрали підприємців з центральної частини міста. Їх запросили перед розробкою комплексної схеми, для того, щоб проінформувати та отримати від них зворотний зв'язок. Їхні вивіски повинні увійти у комплексну схему, щоб надалі вони не отримували приписи та штрафи.

Візуалізація: www.vmr.gov.ua

 

У рамках формування комфортного міського простору, одним з елементів якого є вивіски на фасадах будівель, вже впорядкували рекламу по вулиці Соборній, Замостянській та першій черзі вулиці Пирогова. Як зазначив пан Совінський, робота у формі діалогу спрощує цей процес.

– Вони отримують інформацію на декількох етапах: перед початком розробки нормативного документа та після його затвердження. 

 

До/після, візуалізація: www.vmr.gov.ua. 

 

Одна з власниць крамниць Анна вважає, що ініціатива впорядкування вивісок правильна, позаяк у європейських містах цю проблему давно вирішили. Проте важливо, щоб всі підприємці мають бути в однакових умовах.

– Є певне стилістичне рішення у цьому: можна прибрати позбавлені смаку, не стильні, занадто яскраві вивіски з 2000 років. Це дуже правильно, бо навіть з точки зору туризму це виглядає симпатичніше. Головне, щоб влада організувала це так, щоб місто було гарним, але при цьому кожен мав право на самовираження.

 

До/після, візуалізація: www.vmr.gov.ua

Стартує процедура у лютому-березні, близько двох місяців проєктувальники розробляють комплексну схему, після цього починається етап її впровадження, коли підприємцям повідомляють умови упорядкування реклами.

Якщо підприємці не реагують на документ, їм надають попередження про необхідність приведення зовнішньої реклами відповідно до документа. У разі ігнорування підприємцями попередження, виписують приписи та викликають на спецкомісії з демонтажів. Якщо реакції знову немає – вивіску демонтують. З рішенням міської ради та усіма вимогами до вивісок можна ознайомитись за посиланням.

Поділитися :

Останні новини

Команда вінницького "Колосу" виборола перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з греко-римської боротьби

11 червня 2021, 18:23

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Вінницькі підприємства презентували інноваційні розробки для створення безпечного середовища у місті

11 червня 2021, 14:46

Соціальне підприємництво в дії: у Вінниці студія краси спрямовує частину прибутку на підтримку постраждалих від насильства жінок

11 червня 2021, 14:08

У Вінниці триває капремонт дворів трьох багатоповерхівок

11 червня 2021, 11:39

Понад 40 громад Вінниччини отримають доступ до швидкісного інтернету

11 червня 2021, 10:51

У вінницьких маршрутках запустили послугу безконтактної оплати проїзду

11 червня 2021, 09:42

"Шлях до мрії": малюнки юної вінничанки Іринки Химич з'явились на хустинах українського бренду

10 червня 2021, 15:12

У Вінниці на перехресті вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів тимчасово перекриють рух

10 червня 2021, 14:01

Цими вихідними вінничани можуть зробити щеплення вакциною CoronaVak у Центрі вакцинації населення

10 червня 2021, 13:01
Всі новини