Новини

Найсучасніший заклад середньої освіти у Вінниці: відкрилась нова школа у мікрорайоні Поділля

1 вересня 2020, 11:01

Новозбудована гімназія №24, що на Поділлі, відкрила свої двері для 1339 учнів. Вперше за нові парти сіли 311 першокласників.


Як зазначають на сайті Вінницької міської ради, привітати школярів, батьків та колектив школи приїхали міський голова Сергій Моргунов та Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Міський голова Сергій Моргунов привітав усіх із початком навчального року – цьогоріч до вінницьких шкіл пішло 42 тисячі учнів, з яких майже 5 000 – першокласники. 

– Цей рік для нас особливий, ми відкриваємо сучасну, інноваційну гімназію. До речі, останній раз школа у Вінниці була відкрита 14 років тому в Пирогово. П’ять років тому, коли наша команда приймала рішення про будівництво цієї школи, розуміючи, що є велика потреба у цьому закладі на Поділлі, – ми прогнозували, що зможемо реалізувати цей проєкт за 7-8 років. Але завдяки підтримці інвестора, Уряду і персонально Володимира Гройсмана, який впровадив фінансову децентралізацію, а також завдяки підтримці голів обласної державної адміністрації різних періодів нам вдалося реалізувати цей проєкт за п’ять років.  Сама школа та її інфраструктура – це тільки пів роботи. Важливо вчителям, батькам та учням створювати належну атмосферу, щоб якість  освіти була високою. Я переконаний, що це все буде, і гімназія №24 буде найкращою у Вінниці. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман відзначив, що відкриття нового закладу – це знакова подія для всього міста. 

– П’ять років минули дуже  швидко, і ця школа сьогодні є символом того, що Вінниця розвивається. Я пам’ятаю, коли ми тоді спілкувалися з Сергієм Анатолійовичем і він сказав: ти знаєш, буду будувати школу. Був 2015 рік. Страшенна ситуація в Україні й в економіці, і у фінансах. Але він прийняв рішення її будувати. А ми тоді якраз запровадили децентралізацію і дали можливості залишати більшу частину коштів на місцях. Я мріяв про цю реформу, коли був міським головою. Тепер головне, щоб цей інструмент ефективно використовувався для будівництва таких шкіл, щоб їх по всій  країні й по нашій області з’являлось все більше і більше. 

Міський голова Сергій Моргунов подякував будівельникам за якісну й плідну роботу. А також вручив генеральному директору концерну «Поділля» Тимофію Гіренку відзнаку міського голови «За заслуги перед містом». 

Фото: www.vmr.gov.ua

Після святкового відкриття для юних гімназистів пролунав Перший Дзвінок, запросивши їх на навчання. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Нагадаємо, загальна вартість будівництва гімназії №24 – 169,7 мільйона гривень. З них – 73,1 мільйона гривень кошти міського бюджету; 61,8 мільйона грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку;  9,9  мільйона гривень – субвенція соціально-економічного розвитку; 24,9 мільйона гривень – кошти інвестора (ТОВ «БМУ-3»).

Будівництво цієї школи – наймасштабніший проєкт в освіті міста за останні роки. Зведення будівлі закладу розпочалось в грудні 2015 року. Спочатку вона будувалась за кошти інвестора  та міського бюджету. А коли Уряд очолив Володимир Гройсман – місто отримало фінансову підтримку держави. Сьогодні це найсучасніший заклад середньої освіти у місті. Востаннє нову школу у Вінниці відкривали восени 2006 року в мікрорайоні Пирогово.  

 

 

 


 

Поділитися :

Останні новини

11 вулиць та провулків на Старому місті будуть під’єднані до загальноміської мережі

5 серпня 2021, 14:38

Понад 50% вінницьких вчителів вакцинувались проти COVID-19

5 серпня 2021, 13:41

Утеплення стін та заміна покрівлі: у Вінниці реконструюють школу на Максима Шимка

5 серпня 2021, 13:10

У Вінниці з’явилося перше в Україні вишневе меню

5 серпня 2021, 10:48

Вінницькі хористи запустили патріотичний челендж з виконання гімну України до Дня Незалежності

4 серпня 2021, 16:28

Вінниця на 13 позиції в рейтингу обласних центрів за динамікою щеплень

4 серпня 2021, 15:55

З вересня у всіх вінницьких маршрутках можна буде розраховуватись банківською карткою

4 серпня 2021, 14:47

З першого вересня вінничани отримуватимуть електронні листи тимчасової непрацездатності

4 серпня 2021, 12:57

Вінниччина представить свою продукцію на Міжнародному гастроярмарку

4 серпня 2021, 10:55

Бізнес-форум «HoReCa.Restart» пройде у Вінниці 5 серпня

3 серпня 2021, 16:39
Всі новини