Новини

Новий очільник поліції Вінниччини представив своїх заступників

10 червня 2020, 10:46

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко представив керівному складу поліції двох своїх заступників. 


Як йдеться на сайті Нацполіції, заступником начальника ГУНП – начальником кримінальної поліції призначено Олександра Остроглядова, який до цього часу перебував на посаді начальника Суворівського відділу поліції в Одесі та ГУНП в Одеській області. 

Фото: vn.npu.gov.ua

"Підполковник поліції Олександр Остроглядов має чималий досвід оперативної роботи в підрозділах карного розшуку та слідстві" – йдеться у повідомленні.

Також наказом Національної поліції України тимчасово покладено обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції Вінниччини на полковника Олега Кашперука, який останні роки на Одещині керував Лиманським відділом поліції.   

Фото: vn.npu.gov.ua

Нагадаємо, 1 червня Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового очільника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Ним став полковник поліції Іван Іщенко. Його призначили замість Юрія Педоса, якого 29 травня відсторонили від виконання обов'язків. Як зауважили у Міністерстві внутрішніх справ, причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів. Юрія Педоса призначили радником голови Нацполіції.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини