Новини

Очільник Вінниці Сергій Моргунов на першому місці у рейтингу відповідальності мерів

28 серпня 2020, 11:53

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов посів перше місце за рівнем відповідальності. На другому місці міський голова Тернополя, а на третьому – мер Хмельницького..


Як зазначають  на сайті аналітичного порталу, очільник міста реалізував 149 своїх обіцянок, 34 – зараз у процесі виконання,  30 – не виконані. Загалом Сергій Моргунов дав 213 обіцянок за період, коли виконував обов'язки мери Вінниці та після місцевих виборів 2015 року, коли став вже повноправним міським головою.

Графіка: Слово і діло

Серед виконаних обіцянок мера зокрема такі:

Моргунов виконав обіцянку ввести систему електронного квитка в громадському транспорті у 2019 році. На початку грудня електронний квиток ввели в трамваях, трохи пізніше – в 40 тролейбусах.

Також мер, як і обіцяв, запустив у 2019 році першу чергу заводу з виробництва сонячних панелей. На новому підприємстві на початковому етапі буде працювати 120 осіб. Середня зарплата працівників складе близько 15 тисяч гривень.

У 2019 Моргунов обіцяв реалізувати проєкт з очищення води в дитячих садках. Встановлення фільтрів для очищення питної води завершили в кінці серпня, обіцянка – виконана. 

Перелік виконаних обіцянок чинного мера міста продовжує оновлюватись, з ним можна ознайомитись за посиланням.

Міські голови за рівнем відповідальності. Графіка: Слово і діло

В процесі реалізації програмна обіцянка побудувати Вінницький регіональний клінічний центр серцево-судинної патології. Будівництво почалося в червні 2018 року. Територія ділянки під корпус – 1,8 га, площа приміщень майбутнього медичного закладу – понад 16 тис. кв. м. У центрі функціонуватимуть 138 стаціонарних цілодобових ліжок і 6 реанімаційних ліжок. Станом на 28 липня на будівництві виконали понад 35% робіт. Зазначимо, що будівництво кардіоцентру призупинилось через карантин.

Кілька років тому мер пообіцяв відкрити музей історії Вінниці. Рік тому міська рада дала згоду на прийняття в комунальну власність приміщення за адресою вулиця Симона Петлюри 15, в якому має розміститися майбутній музей. Центр історії Вінниці у 2017-2019 роках працював над концепцією музею і формував фонди. Нагадаємо, що Центр історії Вінниці вже переїхав до нового приміщення та ініціював опитування щодо майбутнього музею міста. Тобто ця обіцянка у процесі виконання. Які ще обіцянки зараз виконуються, дивіться тут.

Найбільш безвідповідальними, за даними аналітичного порталу "Слово і Діло", вважаються мер Харкова Геннадій Кернес (1 місце), мер Рівного – Володимир Хомко, а також до трійки антилідерів входить міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

 

Поділитися :

Останні новини

Всі новини