Новини

Очищення Південного Бугу, нові автобуси та розширення Прозорого офісу: Вінницька міськрада виділила кошти на ряд проєктів

28 лютого 2020, 12:32

За виділення понад 4 мільйонів гривень на очищення Південного Бугу, 10 мільйонів гривень на придбання автобусів для КП "ВТК" та 3,5 мільйони гривень на розширення відділення Прозорого офісу "Замостя" проголосували під час сесії 28 лютого міської ради вінницькі депутати.

Як зазначають на сайті міської ради, вже місяць тривають роботи по реалізації І етапу проєкту з очищення річки. За цей час з дна піднято уже 19 тисяч кубометрів намулу. Загалом упродовж кількох років планується розчистити річище та поглибити дно на усій протяжності річки у межах Вінницької ОТГ.  Для продовження реалізації проєкту рішенням сесії 28 лютого виділено 4,2 млн грн.

Також виділяються кошти на придбання нових автобусів для Вінницької міської ОТГ. Цьогоріч планується закупити 10 одиниць транспорту пасажиромісткістю 96 людей. Попередньо в бюджеті-2020 на це було передбачено 25 мільйонів гривень, сьогоднішніми змінами до бюджету громади виділяється ще 10 мільйонів.

"З 10 автобусів ми будемо купувати за кошти бюджету 5 одиниць, ще 5 автобусів Вінницька транспортна компанія буде брати в лізинг. Це важливе питання і з точки зору екології, тому що автобуси працюватимуть на газу. Відповідно, це впливатиме і на  собівартість проїзду,  також буде меншим вплив на навколишнє середовище, порівняно з дизельними автобусами", зазначив  Сергій Моргунов.

Фото: www.vmr.gov.ua

Крім того, змінами до бюджету передбачили 3,5 мільйони гривень на розширення відділення Прозорого офісу "Замостя", де на 2 поверсі будівлі уже завершуються роботи з реконструкції приміщень. Тож наступний етап після завершення ремонтних робіт – комплектація меблями та необхідною комп’ютерною технікою. 

"Ми зараз створюємо на другому поверсі Прозорого офісу на Замості умови для надання соціальних послуг. Минулий Уряд виділяв кошти на придбання меблів на ці потреби, нинішній Уряд скасував ці видатки, тому нам необхідно з міського бюджету направляти кошти на придбання меблів і комп’ютерної техніки, щоб у квітні цей Прозорий офіс запрацював і надавав якісні послуги вінничанам", повідомив міський голова.

 

 

Також депутати проголосували за виділення 100 тис. грн  на реалізацію проєкту "Стартап Школа Sicorsky" на базі Вінницького національного технічного університету. Міська влада підтримує цей проєкт третій рік поспіль, адже він дозволяє талановитій молоді розвивати свої інноваційні стартапи у сфері ІТ. 

Поділитися :

Останні новини

Команда вінницького "Колосу" виборола перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з греко-римської боротьби

11 червня 2021, 18:23

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Вінницькі підприємства презентували інноваційні розробки для створення безпечного середовища у місті

11 червня 2021, 14:46

Соціальне підприємництво в дії: у Вінниці студія краси спрямовує частину прибутку на підтримку постраждалих від насильства жінок

11 червня 2021, 14:08

У Вінниці триває капремонт дворів трьох багатоповерхівок

11 червня 2021, 11:39

Понад 40 громад Вінниччини отримають доступ до швидкісного інтернету

11 червня 2021, 10:51

У вінницьких маршрутках запустили послугу безконтактної оплати проїзду

11 червня 2021, 09:42

"Шлях до мрії": малюнки юної вінничанки Іринки Химич з'явились на хустинах українського бренду

10 червня 2021, 15:12

У Вінниці на перехресті вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів тимчасово перекриють рух

10 червня 2021, 14:01

Цими вихідними вінничани можуть зробити щеплення вакциною CoronaVak у Центрі вакцинації населення

10 червня 2021, 13:01
Всі новини