Новини

Сергій Моргунов: Стратегія "Вінниця 3.0" зорієнтована на прорив у розвитку громади

26 лютого 2021, 11:26

Новий стратегічний документ сьогодні одностайно затвердили депутати міської ради під час сесії 8-го скликання.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, наступні 10 років, як зазначив міський голова, тепер маємо спільно працювати, аби реалізувати головну ідею Стратегії: Вінниця – місто-магніт. За словами Сергія Моргунова, Вінниця повинна приваблювати до себе ідеї, позитив та успіх. Тому Стратегія 3.0 орієнтується на прорив у розвитку. 

"Що ж таке Стратегія? Це головний документ громади - фактично довгострокова карта на наступні 10 років, в якому напрямку рухатися. Нам необхідно в першу чергу визначити пріоритети розвитку та проривні сфери з урахуванням як локального, так і загальнонаціонального контекстів; ефективно реагувати на виклики і перетворювати можливості на переваги; консолідувати громаду та разом з мешканцями формувати рішення та впроваджувати їх в життя на засадах спільної відповідальності; приваблювати інвесторів та міжнародних донорів, а також кредитні ресурси, що сприятиме реалізації великих інвестпроєктів та території нашої громади", - наголосив Сергій Моргунов.

З червня минулого року команда муніципалітету разом з міжнародними експертами, представниками громадськості, бізнесу, науки працювали над документом. А завдяки зворотному зв’язку з вінничанами, жителями приєднаних громад, молоддю було сформоване якісне бачення подальшого розвитку Великої Вінниці – нашої нової територіальної громади. Як зазначив міський голова, результатом, який було отримано, він цілком задоволений.

"Над Стратегією "Вінниця 3.0" працювало сотні людей, і в ній врахована думка тисяч вінничан. І я думаю, що ні в кого немає сумнівів, що це дороговказ для всієї нашої нової громади, а саме великої Вінниці, тому що ми вже неодноразово говорили про те, що Вінниця збільшилась більш ніж в 2 рази", - зауважив Сергій Моргунов.

Те, чого ми спільно хочемо досягти у 2030-ому, за словами С.Моргунова, зосереджено навколо пріоритетів Стратегії. Їх шість: цифровізація муніципального простору; інтегрована громада: якісні та доступні муніципальні послуги для всіх; муніципальні інвестиції; пріоритет; зелена економіка та SMART-спеціалізація; доступне, безпечне та екологічно чисте середовище; пульсуюче місто. Усі вони націлені на те, щоб покращити якість життя кожного вінничанина і вивести Вінницю у "вищу лігу" східноєвропейських міст, враховуючи сучасні виклики – пандемію та зміни клімату.

Джерело: www.vmr.gov.ua

Поділитися :

Останні новини

У суботу, 10 квітня, на Вінниччині планують висадити понад 190 тисяч дерев

9 квітня 2021, 15:19

У кожній громаді, приєднаній до Вінниці, облаштували віддалені місця з питань соціального захисту

9 квітня 2021, 15:02

Цьогоріч у Вінниці облаштують 11 кілометрів велосипедних доріжок та смуг

9 квітня 2021, 14:33

У Вінниці визначили спосіб реорганізації та підвищення пропускної здатності перехрестя вулиць Київська, Чорновола, Стрілецька

9 квітня 2021, 13:16

Відтепер на прийом у Вінницьку міську лікарню №1 можна записатись онлайн

9 квітня 2021, 12:38

З 12 по 14 квітня на кількох вулицях Вінниці не буде води

9 квітня 2021, 12:22

Розійшовся з дружиною і засмутився: на Вінниччині чоловік спалив будинок, де мешкав з колишньою жінкою

9 квітня 2021, 11:48

"Мільйон дерев за добу": Вінницький технічний університет приєднується до глобального екологічного проєкту

9 квітня 2021, 11:12

"Здорові немовлята": у Вінниці стартувала благодійна акція "Серце до серця"

9 квітня 2021, 10:18

Нічия: вінницька "Нива" зіграла з лідером турнірної таблиці – футбольним клубом "Діназ"

9 квітня 2021, 09:50
Всі новини