Ветеранський простір створили на базі Центру надання соціальних послуг.
Просторе приміщення обладнане зручними меблями. Ветеранам там комфортно – можна спілкуватися, отримувати консультації від різних фахівців, зокрема й від співробітників Центру зайнятості щодо працевлаштування, йдеться на сайті Вінницької обласної Ради.
Ветеранський простір очолює фахівчиня із супроводу ветеранів війни Анна Житнікова. Вона – переселенка з Маріуполя, а її чоловік – ветеран війни. Пані Анна розуміє, що робота з ветеранами потребує знань із багатьох сфер. Тому вона не просто готова навчатися, а прагне це робити.
"Допомагати нашим ветеранам адаптуватися до мирного життя, знайти своє місце в ньому, відчути себе потрібними та цінними, підтримати їхні родини – це обов’язок всіх нас, - сказав Вячеслав Соколовий. - Триває повномасштабна війна. Ветеранів стає все більше, і суспільство має опікуватися кожним. Для того й відкриваються ветеранські простори і в великих, і в малих громадах. Це державна ветеранська політика, і цього ж вимагає наша совість. У Шаргороді Ветеранський центр тільки розпочинає свою роботу, і ми готові надавати йому підтримку, сприяти навчанню людей, які супроводжуватимуть ветеранів".
Довідково. У Ветеранському просторі Шаргородської громади для демобілізованих військових, військових з інвалідністю, членів сімей загиблих та зниклих безвісти здійснюється супровід щодо оформленню документів, медико-психологічної допомоги, правової, соціальної, матеріальної, професійно–трудової допомога, інтеграції до мирного життя, цивільно-психологічне розвантаження.




Фото: Вінницька обласна Рада