Новини

У Вінниці на 40% збільшать фінансування муніципальної програми "Стоп грип"

5 червня 2020, 14:53

Антикризовою програмою "Вінничани важливі" передбачено збільшення фінансування муніципальної програми "Стоп грип" на 40 %.


Про це розповів Олександр Шиш, директор департаменту охорони здоров’я міської ради. За його словами, на наступний епідемічний період передбачено розширення Програми та збільшення її потужності.  

Також Олександр Шиш розповів, що у 2019 році Програма передбачала вакцинацію всіх, хто її потребував, враховуючи протипоказання та особисте бажання. 99 % вакцинованих вінничан скористались умовами програми "Стоп грип", заплативши лише 50 % від її вартості. У випадку захворювання лікарі проводили експрес-діагностику грипу швидкими тестами. Якщо швидкий тест був позитивним, пацієнту призначалась противірусна терапія. Переважно це був препарат Таміфлю. 

– 100% знижку отримали 225 дітей. Це діти сироти й діти, позбавлені батьківського піклування. Знижку 50% отримали 9509 дорослих.

Головний лікар міста також наголосив, що вінничани більш свідомо ставляться до вакцинування від грипу. Під час епідемічного періоду 2019-2020 років щеплення зробили майже 10 тисяч вінничан, це на 4 тисячі більше, ніж позаторік. Як результат – перехворіло значно менше вінничан.

Поділитися :