Новини

У Вінниці створять робочу групу для врегулювання «енергетичного» питання дачного масиву «Підлісне»

26 серпня 2020, 15:45

Енергетики відновили подачу електроенергії мешканцям дачного масиву «Підлісне» після зустрічі їх ініціативної групи та представників АТ «Вінницяобленерго» з міським головою Сергієм Моргуновим.


Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук мер, під час розмови зі сторонами конфлікту, він доручив створити робочу групу для вирішення кризової ситуації з енергопостачанням дачного масиву «Підлісне», яка має запропонувати подальший алгоритм дій обох сторін.

«Важливо, що наразі світло для людей включили. Ми домовились з енергетиками про такий тимчасовий вихід. Подальший алгоритм має запропонувати робоча група, створена з моєї ініціативи. До її складу залучені представники ініціативної групи, компаній АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця». Координуватиме роботу мій заступник Микола Форманюк. Потрібно напрацювання рішення в юридичній площині. Сподіваюсь, що вони будуть знайдені якомога швидше. Ми надамо відповідний супровід, аби мешканці дачного масиву колишнього ГО СТ «Підлісне» були зі світлом, а всі процедури були витримані згідно з законом», – написав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов також пообіцяв мешканцям 24 вулиць масиву «Підлісний» якнайшвидше розв'язати питання в межах чинного законодавства та притягнути до відповідальності усіх, хто винен у затягуванні цієї справи. 

– Я точно хочу, щоб це питання було своєчасно та ефективно вирішене. Я розберуся, повірте мені. Догани ті, кому треба, отримають. Перше, про що необхідно домовитись – стабільне постачання електроенергії.  Потім визначити оптимально можливий шлях, який в результаті допоможе людям оформити прямі договори. 

Також міський очільник закликав мешканців знайти порозуміння між собою, конструктивно підходити до розв'язання проблеми й не піддаватись на спроби представників різних політичних сил втрутитись у ситуацію, щоб використати її для власних цілей.

Нагадаємо, мешканці дачного масиву «Підлісне» намагаються врегулювати з акціонерним товариством «Вінницяобленерго» питання стабільного забезпечення електроенергією та прямих розрахунків за неї. Наприкінці минулого тижня їх відключили від електропостачання у зв’язку із тим, що з боку мешканців було ліквідовано юридичну особу ГО «СТ«Підлісне», з якою укладена угода про надання послуг, а голова ліквідаційної комісії написала заяву про розірвання договору. Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає, оскільки це дуже тривала і дорога процедура. Тому люди звернулись за допомогою до міської влади.

Поділитися :

Останні новини

У суботу, 10 квітня, на Вінниччині планують висадити понад 190 тисяч дерев

9 квітня 2021, 15:19

У кожній громаді, приєднаній до Вінниці, облаштували віддалені місця з питань соціального захисту

9 квітня 2021, 15:02

Цьогоріч у Вінниці облаштують 11 кілометрів велосипедних доріжок та смуг

9 квітня 2021, 14:33

У Вінниці визначили спосіб реорганізації та підвищення пропускної здатності перехрестя вулиць Київська, Чорновола, Стрілецька

9 квітня 2021, 13:16

Відтепер на прийом у Вінницьку міську лікарню №1 можна записатись онлайн

9 квітня 2021, 12:38

З 12 по 14 квітня на кількох вулицях Вінниці не буде води

9 квітня 2021, 12:22

Розійшовся з дружиною і засмутився: на Вінниччині чоловік спалив будинок, де мешкав з колишньою жінкою

9 квітня 2021, 11:48

"Мільйон дерев за добу": Вінницький технічний університет приєднується до глобального екологічного проєкту

9 квітня 2021, 11:12

"Здорові немовлята": у Вінниці стартувала благодійна акція "Серце до серця"

9 квітня 2021, 10:18

Нічия: вінницька "Нива" зіграла з лідером турнірної таблиці – футбольним клубом "Діназ"

9 квітня 2021, 09:50
Всі новини