Новини

У Вінниці створять робочу групу для врегулювання «енергетичного» питання дачного масиву «Підлісне»

26 серпня 2020, 15:45

Енергетики відновили подачу електроенергії мешканцям дачного масиву «Підлісне» після зустрічі їх ініціативної групи та представників АТ «Вінницяобленерго» з міським головою Сергієм Моргуновим.


Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук мер, під час розмови зі сторонами конфлікту, він доручив створити робочу групу для вирішення кризової ситуації з енергопостачанням дачного масиву «Підлісне», яка має запропонувати подальший алгоритм дій обох сторін.

«Важливо, що наразі світло для людей включили. Ми домовились з енергетиками про такий тимчасовий вихід. Подальший алгоритм має запропонувати робоча група, створена з моєї ініціативи. До її складу залучені представники ініціативної групи, компаній АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця». Координуватиме роботу мій заступник Микола Форманюк. Потрібно напрацювання рішення в юридичній площині. Сподіваюсь, що вони будуть знайдені якомога швидше. Ми надамо відповідний супровід, аби мешканці дачного масиву колишнього ГО СТ «Підлісне» були зі світлом, а всі процедури були витримані згідно з законом», – написав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов також пообіцяв мешканцям 24 вулиць масиву «Підлісний» якнайшвидше розв'язати питання в межах чинного законодавства та притягнути до відповідальності усіх, хто винен у затягуванні цієї справи. 

– Я точно хочу, щоб це питання було своєчасно та ефективно вирішене. Я розберуся, повірте мені. Догани ті, кому треба, отримають. Перше, про що необхідно домовитись – стабільне постачання електроенергії.  Потім визначити оптимально можливий шлях, який в результаті допоможе людям оформити прямі договори. 

Також міський очільник закликав мешканців знайти порозуміння між собою, конструктивно підходити до розв'язання проблеми й не піддаватись на спроби представників різних політичних сил втрутитись у ситуацію, щоб використати її для власних цілей.

Нагадаємо, мешканці дачного масиву «Підлісне» намагаються врегулювати з акціонерним товариством «Вінницяобленерго» питання стабільного забезпечення електроенергією та прямих розрахунків за неї. Наприкінці минулого тижня їх відключили від електропостачання у зв’язку із тим, що з боку мешканців було ліквідовано юридичну особу ГО «СТ«Підлісне», з якою укладена угода про надання послуг, а голова ліквідаційної комісії написала заяву про розірвання договору. Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає, оскільки це дуже тривала і дорога процедура. Тому люди звернулись за допомогою до міської влади.

Поділитися :

Останні новини

З початку вакцинальної кампанії на Вінниччині  щеплення  від COVID-19 отримали понад 228 тисяч людей

2 серпня 2021, 16:31

У Вінниці відкрили новий мистецький простір АRТХАТА

2 серпня 2021, 16:10

У Вінницькій області хлопчик на електросамокаті потрапив під колеса автомобіля

2 серпня 2021, 13:12

На Вінниччині за минулу добу у 21 людини виявили коронавірус

2 серпня 2021, 12:20

Держпродспоживслужба Вінниччини попереджає громадян про небезпеку ботулізму

2 серпня 2021, 11:50

Вінничанам відновили видачу листків непрацездатності

2 серпня 2021, 11:24

На Вінниччині намолотили перший мільйон тонн зерна

30 липня 2021, 14:28

На Вінниччині амбулаторіям сімейної практики передадуть 18 спецавтомобілів

30 липня 2021, 13:17

Благодійні внески у комунальних медзакладах Вінниччини прийматимуть виключно через електронні термінали

30 липня 2021, 12:45

Депутати Вінницької облради затвердили програму "Питна вода" на 2021-2025 роки

30 липня 2021, 12:20
Всі новини