Новини

У Вінниці в тестовому режимі запрацював "Соціальний офіс"

2 червня 2020, 12:55

Сучасний "Соціальний офіс" на Замості запрацював у тестовому режимі . Тут вінничани зможуть отримати понад 60 послуг соціального характеру.


Аналогічний офіс вже працює у відділенні Прозорого офісу на Вишеньці, йдеться у сюжеті телеканалу "ВІТА". Раніше до управління Пенсійного фонду люди звертались у Прозорий офіс на Замості, а у ЦНАП на Брацлавській – за допомогою фахівців департаменту соцполітики. Відтепер усі послуги можна отримати в одному місці, і це дозволяє людям економити свій час. 

За словами Валентини Войткової, директорки департаменту соцполітики Вінницької міської ради, послугами можуть скористатися майже 2 тисячі вінничан.

– Усі громадяни, які проживають на території Старого міста та Замостя, тепер можуть отримувати усі послуги соціального характеру за адресою Замостянська, 7.

Після реконструкції Прозорий офіс розміщується  одразу на 2-х поверхах. На 1-му – надають адміністративні  послуги, на другому – соціальні. Це набагато зручніше для мешканців Замостя і Старого міста.

– Приймаємо документи, запрошуємо в умовах попереднього запису громадян, які мають право на муніципальну доплату. Також працівники департаменту соціальної політики надають допомогу тим людям, які мають нагальні питання. 

Прийом ведеться за попереднім записом із дотриманням усіх епідеміологічних заходів. Спеціалісти працюють за скляною перегородкою, вона залишиться і після пандемії. Ще однією новацією є табло, на якому раніше був номер талончика, а тепер ім’я та прізвище людини. Перші відвідувачі вже оцінили усі позитивні переваги роботи такого офісу, адже усе відбувається швидко та доступно.

                                        

Також приміщення стало більш комфортним для людей з інвалідністю, де враховані усі вимоги для їх обслуговування.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини