Новини

У вінницькому "Прозорому офісі" на Брацлавській припинив працювати сервісний центр МВС

10 червня 2020, 14:55

Сервісний центр МВС у "Прозорому офісі" на Брацлавській припинив роботу через реорганізацію. Тепер його працівники приймають відвідувачів лише у територіальному сервісному центрі на Ботанічній. 


Як повідомляють на сайті міської ради, представники установи 10 червня звернулась з листом до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо продовження реалізації цього спільного проєкту.

– Про те, що територіальний сервісний центр МВС України у зв’язку з реорганізацією припиняє свою роботу в нашому Прозорому офісі на Старому місті, ми дізнались минулого тижня. Нам дуже прикро, що така ситуація сталася. Адже коли майже чотири роки тому ми відкривали його на базі ЦНАПу на Брацлавській, 85, в першу чергу ставили за мету покращити якість надання адміністративних послуг у сфері реєстрації транспортних засобів шляхом розвантаження ТСЦ на Ботанічній, 24. Оскільки ці послуги користуються надзвичайною популярністю. Тоді міський голова Сергій Моргунов вийшов з ініціативою надати безоплатно в користування частину приміщення Прозорого офісу для розміщення працівників територіального сервісного центру РСЦ МВС у Вінницькій області. При цьому забезпечивши працівників комп’ютерною та оргтехнікою, меблями та іншими супутніми засобами, – розповідає директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Вона додає, що лише у 2019 році на Брацлавській, 85 було проведено 14 397 реєстраційних дій по транспортних засобах, здано 4 541 іспит на знання ПДР, видано 5 133 посвідчень водія, працівники експертної служби провели огляд 11 522 транспортних засобів. Щодня працівники територіального сервісного центру надавали послуги в середньому 50-80 відвідувачам.    

– І вже очевидно, що тепер весь цей потік людей буде спрямований лише на територіальний сервісний центр на вулиці Ботанічній, 24. Це окрім тих водіїв, які й так туди звертаються. Тому міська рада вже звернулась до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням розглянути можливість подальшої реалізації успішного досвіду співпраці органів внутрішніх справ і органів місцевого самоврядування щодо надання якісних адміністративних послуг вінничанам та підписати нову Угоду про співпрацю між виконкомом міської ради та Головним сервісним центром МВС України, – говорить Ірина Копчук. 

В рамках подальшої співпраці міська рада пропонує скористатись усіма умовами для роботи працівників територіального сервісного центру МВС в Прозорому офісі на Брацлавській. А це приміщення площею близько 400 кв.м з необхідною офісною та оргтехнікою, меблями, інформаційними терміналами, електронною чергою, оглядовим майданчиком та підведеними каналами захисту інформації.  

В разі поновлення Угоди про співпрацю виконавчий комітет міської ради готовий і надалі надавати це приміщення територіальному сервісному центру №0546 РСЦ ГСЦ МВС у Вінницькій області (філія ГСЦ МВС) безоплатно, як це було з 2016-го року. 

Нагадаємо, сервісний центр з питань реєстрації легкових транспортних засобів та видачі посвідчень водія запрацював в Прозорому офісі 4 жовтня 2016 року. Тут вінничани й жителі Вінницької області отримали можливість зареєструвати або зняти з реєстрації своє авто, укласти договір купівлі-продажу транспортного засобу, складати іспити та отримати посвідчення водія.

Такий сервісний центр на базі Центру адмінпослуг був єдиний в Україні. Його запуск був результатом співпраці мерії та Регіонального сервісного центру (РСЦ) МВС у Вінницькій області. 

Поділитися :

Останні новини

На будівлях комунальних підприємств та закладів охорони здоров'я Вінниці встановлять сонячні електростанції

24 вересня 2021, 16:52

У вінницькій школі № 9 капітально відремонтують дах

24 вересня 2021, 15:18

Вінницький міський голова: дотування тепловиків через високу ціну на газ обійдеться у майже половину бюджету розвитку міста

24 вересня 2021, 14:10

Під Вінницею внаслідок бійки загинув 47-річний чоловік

24 вересня 2021, 13:22

Вінницькі прикордонники заборонили на три роки в'їзд в Україну громадянину Молдови за георгіївську стрічку

24 вересня 2021, 11:48

У Вінниці пройде безкоштовний тренінг на тему емоційного інтелекту

24 вересня 2021, 11:11

Смертельна ДТП у Вінниці: водій "ВАЗа" зіткнувся з припаркованим на узбіччі "Мерседесом"

24 вересня 2021, 10:38

У центрі Вінниці горіли гаражні бокси

24 вересня 2021, 10:30

На Вінниччині з крамниці викрали понад два кілограми ювелірних виробів

24 вересня 2021, 09:03

Вінницькі патрульні затримали нетверезого чоловіка, який вночі хуліганив на Західному автовокзалі

23 вересня 2021, 15:34
Всі новини