Новини

Уродженець Вінниччини Назар Туранський здобув "золото" на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу

19 травня 2021, 12:32

Вінничанин став кращим на континенті серед юніорів від 16 до 23 років.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Національної Федерації бодибілдингу України, змагання проходили з 13 по 17 травня в іспанському місті Санта-Сусанна.

За нагороди Чемпіонату Європи змагались 50 спортсменів національної збірної команди України. Результатами виступу українців на єврочемпіонаті стали 54 медалі, серед яких 23 золоті, 19 срібних та 12 бронзових.

"У командному заліку збірна команда України посіла перше місце серед чоловіків, друге серед жінок та наша збірна визнана кращою об'єднаною командою", – повідомляють у Федерації.

Головну нагороду змагань вдалось отримати уродженцю Вінниччини Назару Туранському. Як інформує бізнес-портал Vinbazar, це вже не перша спортивна перемога хлопця. У 2018 році він став бронзовим призером Житомирської області з бодибілдингу, а в 2019-му виборов третє місце на чемпіонаті України у категорії юніори. Наразі спортсмен працює тренером у Києві.