Новини

"Вінничани важливі": муніципальні доплати вже призначили понад двом тисячам громадян

9 червня 2020, 13:30

Понад двом тисячам вінничан уже призначили муніципальні доплати у рамках антикризової програми "Вінничани важливі". Адресну допомогу містяни отримуватимуть з липня і до кінця року.


Про це йдеться на сторінці міського голови Сергія Моргунова. Мер особисто перевірив, наскільки простою та зручною для людей є процедура оформлення. Він відвідав наш новий соціальний офіс у ЦНАПі на Замості, щоб безпосередньо поспілкуватися з одержувачами муніципальних доплат.

Фото: Facebook/Сергій Моргунов

"Дуже важливо, щоб не було жодних бюрократичних перепон і алгоритм працював, як годинник. Як розповіли мені відвідувачі соціального офісу, які прийшли оформити заяву, вони записались на прийом заздалегідь – їм подзвонили з соціального офісу і запропонували обрати зручний час" – йдеться у дописі.

Фото: Facebook/Сергій Моргунов

За словами Сергія Моргунова, одержувачі муніципальної доплати – це переважно люди поважного віку. До тих, кому стан здоров’я не дозволить самостійно прийти в Прозорий офіс, виїжджатимуть додому мобільні соціальні адміністратори.

Фото: Facebook/Сергій Моргунов

Муніципальну доплату вінничани отримуватимуть або на банківську картку, або у відділенні Укрпошти. Таку підтримку загалом надаватимуть 14 тисячам вінничан. На реалізацію цієї важливої частини нашої міської програми "Вінничани важливі" передбачено 26 мільйонів гривень з бюджету громади.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини