Новини

Вінничани виграли Кубок Європейських чемпіонів з хокею на траві

19 лютого 2020, 12:35

Команда Вінницької області посіла І місце на Кубку Європейських чемпіонів з індорхокею (хокею на траві в приміщеннях), що пройшов у місті Варна-Камчія (Болгарія).

Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбук заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна. Як йдеться у дописі, гравці збірної команди Вінницької області у першому матчі переграли HC 1972 Rakovník (Чехія) з рахунком 6-5. У цей же день наші гравці обіграли FHC Slavia 1921 (Болгарія) з рахунком 17-2. Останню гру у групі з HC Bra (Італія) теж закінчили перемогою 3-2.

Загалом протягом трьох змагальних днів (5 ігор) вінничани забили 38 голів та пропустили всього 15.  Вінницька команда  отримала право виступати в дивізіоні "Trophy" (другому за значенням) клубного чемпіонату Європи з індорхокею.

Гравець збірної команди Вінницької області, вихованець школи вищої спортивної майстерності, Сергій Дячук отримав 3 індивідуальні нагороди найкращий гравець, найкращий бомбардир чемпіонату, та за найбільшу кількість забитих голів (16 м’ячів).

У змаганнях брали участь 8 команд, що були розподілені на дві групи де вони змагалися за коловою системою. Всі матчі тривали чотири періоди по 15 хвилин.