Новини

Вінничанин Віктор Хникін став чемпіоном України з плавання

10 березня 2021, 14:51

Спортсмену вдалось подолати дистанцію 50 м на спині на 1 соту секунди швидше за свого суперника.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області, 6-9 березня у Харкові відбувся чемпіонат України з плавання на 50 м. За звання чемпіонів та призерів змагань боролися 336 плавців, серед яких єдиним представником від Вінницької області був майстер спорту України Віктор Хникін.

У фіналі на цій дистанції вінничанин став переможцем та чемпіоном України з результатом 26.14, випередивши суперника на 1 соту секунди. Крім того, в останній день змагань Віктору Хникіну вдалось вибороти бронзову нагороду на дистанції 100 м на спині з результатом 57.73 секунди.

"Дуже радий, що отримав дві призові нагороди та став чемпіоном України, хоча в той же час не зовсім задоволений своїм показником часу, бо бажав плисти сильніше й сподівався показати кращий результат, ніж вийшло", – зауважив Віктор Хникін.