Комплекс обладнаний душовими кабінками, пральними машинами та сушаркою. Окрім того, в ньому встановлені генератор, електрообігрівач, бойлери, насоси та дві ємності для води – одна для технічної, друга для питної.
Як повідомляють на сайті Вінницької обласної ради, лазне-пральний комплекс для Оборонців виготовили в Стрижавській громаді.
30 жовтня перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, Стрижавський селищний голова Михайло Демченко поспілкувалися з військовими та місцевими підприємцями перед відправкою лазні.
Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон зазначив, що з кожним разом мобільні лазні вдосконалюються.
"Потреба в лазне-пральних комплексах – надзвичайно велика. Важливо, щоб військові мали можливість привести себе в порядок. Завдяки цьому покращується, зокрема, їхній моральний та психологічний стан, – сказав Володимир Кістіон. – Завдання Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – максимально підтримувати та допомагати нашим Збройним Силам України. Це – наш пріоритет номер один. Дякую людям, які працювали над створенням цього комплексу"
Лазне-пральний комплекс обладнаний душовими кабінками, пральними машинами, сушаркою. Встановлені генератор, електрообігрівач, бойлери, насоси та дві ємності для води – одна для технічної, друга для питної.
"Такі комплекси команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передає різним бойовим підрозділам. Це – постійна робота і координаторів Штабу, і підприємців, і місцевих жителів", – наголосив секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
Це вже другий лазне-пральний комплекс, над яким працювало одне з місцевих підприємств. До роботи були залучені й жителі Стрижавської громади. Створення та облаштування комплексу зайняло близько пів року.
За словами одного з військових, лазне-пральний комплекс обладнаний всім необхідним.
"Такі комплекси спрощують життя солдатам і офіцерському складу на передовій. Для нас це дуже важливо, особливо в холодний осінньо-зимовий період, – сказав він. – За одну годину орієнтовно 15 бійців можуть скористатися лазнею. Оскільки комплекс автономний, ним зручно користуватися"
Військові подякували Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу, Стрижавській громаді та підприємцям Віталію Павленку й Олександру Гребенюку за виготовлення лазні й постійну підтримку.
Фото: Вінницька обласна рада