Новини

Вінницькі спортсмени взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava

14 жовтня 2022, 16:34

Спортсмени отримали неоціненний досвід на сучасному слаломному каналі, на якому проходять Кубки, чемпіонати Світу та Європи.

Як повідомляють у міській раді, вісім юних слаломістів Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 2 вперше взяли участь у міжнародних змаганнях Olympic Hopes Bratislava (Словацька Республіка).

• Польща.

За результатами турніру вихованка ДЮСШ № 2 Ангеліна Харламова посіла серед юніорок 5 місце в категорії С-1Ж та стала сьомою у категорії К-1Ж, у цій же категорії Наталія Нелюбій піднялась на 8 сходинку.

У категорії U16 слалом спортсмени Данил Семененко та Іван Ясиновський посіли 18 та 19 місця, відповідно. А серед каноїстів Назар Іванюк здобув 24 місце, Нікіта Коновченко – 28.

"Ми дуже вдячні федерації каное м.Братислава за запрошення взяти участь у навчально-тренувальному зборі та змаганнях для спортсменів МДЮСШ №2. У цей важкий час нам надали можливість готувати молодь на сучасному каналі та змагатися з сильними суперниками", -розповіла в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.