Новини

Вінницьку поліцію очолив новий керівник, а колишній – став радником голови Нацполіції

1 червня 2020, 12:30

Голова Нацполіції Ігор Клименко представив нового очільника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Ним став полковник поліції Іван Іщенко.


Про це повідомляють на сторінці поліції Вінницької області у фейсбук.

Фото: Facebook/ Поліція Вінницької області

За словами Ігоря Клименка, Іван Іщенко – досвідчений офіцер, з 18-річним стажем роботи в правоохоронних органах, який розпочинав службу оперуповноваженим карного розшуку, працював заступником начальника райвідділу та керівником райвідділів поліції, очолював превентивний блок поліції, перебував на посаді заступника начальника поліції Одещини.

Фото: Facebook/ Поліція Вінницької області

На представлення Івана Іщенка прийшли вінницькі ветерани АТО, щоб поставити йому кілька питань щодо його ймовірної участі у протистоянні в Одесі у 2014 році. За інформацією активіста Романа Сініцина, Іван Іщенко координував дії проросійських найманців, які з автоматичної зброї розстрілювали протестувальників.

                                  

Відповідаючи на питання бійців, Іщенко зауважив, що завжди вважав, що Одеса – українське місто та захищав його.

Нагадаємо, 29 травня керівника поліції Вінницької області Юрія Педоса відсторонили від виконання обов'язків. Як зауважили у Міністерстві внутрішніх справ, причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів. За інформацією "Укрінформу", Юрія Педоса призначили радником голови Нацполіції.

– Генерал Педос призначений радником голови Національної поліції й буде відповідати за ведення інституту дізнання на території Західно-центрального округу, – сказав Ігор Клименко.

За його словами, стосовно решти працівників апарату ГУ НП у Вінницькій області, які у п’ятницю, 29 травня, були відсторонені й звільненні після подій у Броварах, "службове розслідування продовжується, роль кожного буде оцінена, і ми цю інформацію теж доведемо".

Поділитися :

Останні новини

Всі новини