Новини

"Вінницякартсервіс" видаватиме муніципальні картки й у вихідні 

29 травня 2020, 13:30

Муніципальні картки вінничанина  працівники КП "Вінницякартсервіс" відтепер видаватимуть у суботу та неділю. Таким чином планується пришвидшити видачу персоніфікованих карток, щоб якомога більше городян вже могли користуватись валідаторами у транспорті. Водночас ті пільговики, які їх ще не отримали, можуть користуватись для проїзду своїми посвідченнями.


Про відповідне рішення сьогодні повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

Після пом’якшення карантину, з 22 травня, «Вінницякартсервіс» відновив роботу з відвідувачами з дотриманням протиепідемічних вимог. Це призвело до додаткового навантаження на офіс.

Проблема є: на жаль, біля офісу є черги, самі люди їдуть, поспішають їх отримати. Я керівництву "Картсервісу" висловив свою оцінку їхньої роботи та дав доручення, щоб вони і в суботу, і неділю також проводили видачу карток. Я хочу усіх заспокоїти й наголошую: вінничани пільгових категорій можуть користуватися відповідними посвідченнями, поки всі картки не будуть видані. Фізично неможливо в один день видати усі картки, – зазначив міський голова.

У вихідні "Вінницякартсервіс" працюватиме з 9-ї до 16-ї години. Також, Сергій Моргунов зауважив, що муніципальні картки видаються не тільки у приміщенні офісу "Вінницякартсервіс". Центр налагодив розповсюдження карт через підприємства, квартальні комітети, профспілкові, спеціалізовані громадські організації (УТОГ, УТОЗ, Гармонія) та інші установи, які замовляли картки.

Залишок карток планується доставити клієнтам до кінця червня. Вінничани, які замовили картку, але не звернулися до центру, отримають сповіщення на телефон із запрошенням прийти за карткою у визначений час. Також планується відновити кур’єрську доставку.

Загалом персоніфіковані муніципальні картки у "Вінницякартсервісу" замовили 72 тисячі вінничан. Понад 80% карт, а це 59 тисяч, вже видали. Під час карантину організували адресне доставляння карток по домівках. У такий спосіб розвезли 10 тисяч карток.

Нагадаємо, придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у торговельних точках, які розташовані поблизу зупинок транспорту. Адреси їх розміщені на сайті.

Поділитися :

Останні новини

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45

У Вінниці налагодять виробництво апаратів ШВЛ

3 липня 2020, 13:26

На консультацію лікаря без тесту: вінницький мер закликав повідомляти про вимоги проходження ПЛР-тестувань

3 липня 2020, 12:24

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 3 липня

3 липня 2020, 11:45

Крокет, стрільба з лука та малювання: у Вінниці влаштують ретро-пікнік

3 липня 2020, 10:16
Всі новини