Серед них – навчання медперсоналу в роботі з пацієнтами під час постковідної реабілітації та придбання крісла-каталки.
Як повідомили на сайті міської ради, нещодавно ФГ "Подільська громада" оголосив результати конкурсу проектів "Медикам громади". Він мав на меті підтримку працівників медичних закладів Вінницької області шляхом надання грантів на реалізацію їхніх ініціатив (придбання необхідного приладдя чи фінансування навчання для підвищення кваліфікації медичних працівників).
Загалом на участь у конкурсі подали 15 заявок, з них 8 отримають грантову підтримку.
"Ми продовжуємо співпрацювати із медиками і намагаємося їх надалі підтримувати. Адже їхня робота надзвичайно важлива – щодня вони рятують життя. Тому ми провели конкурс проєктів "Медикам громади", аби медичні працівники змогли отримати гранти на ті заходи, які потрібно реалізувати у їхньому медичному закладі", – зазначила голова правління Благодійного фонду "Подільська громада" Олена Данілова.
Проєкти-переможці:
Покращення якості надання медичної допомоги для киснево-залежних хворих на пневмонії різної етіології (в тому числі внаслідок COVID-19). Для здійснення повноцінних реанімаційних заходів у хворих, які не можуть самостійно дихати, потрібна інтубація трахеї за допомогою ларингоскопа для примусової вентиляції легень апаратом ШВЛ.
Придбання автоматичного зовнішнього дефібрилятора із навчальними електродами для проведення тренінгів "Базові реанімаційні дії для дорослого та дитячого пацієнтів".
Придбання негатоскопу, який дозволяє детально та швидко (в умовах відкритих переломів, пошкоджень магістральних судин, пацієнтів з політравмою) вивчати сухі і мокрі рентгенівські знімки і томограми.
Створення матеріально-технічної бази для відпрацювання протоколів та навиків для успішної реанімації медичним працівникам і водіям екстреної медичної допомоги через придбання тренажера людини манекена для проведення серцево-легеневої реанімації (Манекен-тренажер "Штучне дихання").
Створення комфортних умов для надання первинної та невідкладної медичної допомоги жителям сіл Борівка Трактове та Степок (зокрема категоріям з маломобільних груп населення) шляхом придбання обладнання (крісло-каталка) для Борівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Придбання небулайзерів для терапевтичного та неврологічного відділень лікарні, навчання у роботі з пацієнтами під час постковідної реабілітації та лікуванні пацієнтів, що перехворіли на COVID-19.
Оснащення рецепції захисним скляним бар’єром для захисту персоналу та пацієнтів.
Придбання бактерицидного рециркулятора повітря для створення безпечних умов при наданні медичних послуг та безпечного відвідування медичного центру жителями громади.