Новини

Зебра та сурикати: у Вінниці IT-компанія взяла під опіку тварин з зоопарку

16 червня 2020, 09:36

У зебри Тіри та сурикатів з Подільського зоопарку з'явився опікун. До програми "Візьми тварину під свою опіку" долучилась одна з українських IT-компаній, що заснована у Вінниці.


Як повідомляють на сторінці Подільського зоопарку у фейсбук, компанія закуповуватиме корми та ліки для підопічних тварин. Завдяки цим коштам зебра та сурикати матимуть більш вітамінізоване харчування та якісні медичні препарати для профілактики та лікування захворювань, що іноді дошкуляють цим видам тварин.

– Ми дуже любимо тварин, підтримуємо місцеві ініціативи, спрямовані на підтримку братів наших менших, маємо благочинні скриньки на рецепціях офісів для допомоги безпритульним тваринам, – зазначає HR менеджерка компанії Наталія Дуднік. Коли ми дізнались про можливість на постійній основі мати улюбленців у рідному зоопарку, ні хвилини не вагались. Хоча ні, вагання були: кого саме взяти під опіку. Після нетривалих дискусій вирішили взяти обох фаворитів: і граційну зебру, і наймиліших сурикатів.

Нагадаємо, Подільський зоопарк запровадив програму опіки над тваринами у квітні. Відтоді до Програми долучились чотири учасники. Опікунів вже мають єноти-полоскуни, австралійські й африканські страуси та мавпи Бразза.

У зоопарку зазначають, що учасником програми може стати кожен, хто любить тварин і готовий турбуватись про “братів наших менших”. Це може бути організація будь-якої форми власності або окрема фізична особа.

Головне фото: vezha.vn.ua

Поділитися :

Останні новини

Всі новини