Новини

Колектив Писарівського ліцею збирає та готує сировину для енергетичних батончиків для ЗСУ

16 листопада 2023, 10:40

Допоки учнівство займається лущенням зернят, працівники школи очищають та б’ють горішки. Готову сировину згодом відправлять волонтерам, які виготовлять та відправлять на фронт енергетичні батончики.

Як інформують на сайті міської ради, насамперед у ліцеї поширили в соцмережах інформацію про збір сировини, завдяки чому мешканці Писарівки долучились до збору. Опісля чого колектив почав підготовку сировини для майбутніх батончиків. У процесі роботи до акції долучались чимало охочих, які продовжували приносили пакунки з допомогою.

Загалом за невеликий проміжок часу вдалось зібрати чимало. Це горіхи, мед, сушені яблука, родзинки, вівсяні пластівці, чорнослив, в’ялена вишня, насіння льону, кунжут та зернятка.

У ліцеї кажуть, що батончики мають попит серед військових на передовій, адже вони калорійні й дають багато енергії. Загалом один такий смаколик замінює один повноцінний прийом їжі. До акції може доєднатись будь-хто, зазначають у ліцеї. 

Як розповіла директорка Писарівського ліцею Тетяна Глущенко, з волонтерською організацією, у приміщенні якої волонтери й виготовляють такі батончики, заклад освіти співпрацює від початку повномасштабного вторгнення.

«Ми з колективом вирішили долучитись до такої гарної справи, тому кожні два місяці проводимо збір сировини. Нещодавно ми знову оголосили збір горішків та іншої продукції, отож після уроків та роботи працюємо задля того, аби нашим Захисникам було чим посмакувати. Зокрема, ми систематично проводимо і благодійні розіграші, де розігруємо символічні призи, а донати за ці подарунки ліцеїсти спрямовують на ЗСУ», – додала пані Тетяна.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :