Новини

На перехресті вулиць Зодчих-Пирогова-Василенка у Вінниці змінили організацію дорожнього руху

14 листопада 2023, 10:54

Зміни впровадили задля транспортного розвантаження та збільшення пропускної спроможності на перехресті.

Як інформують у міській раді, після розширення проїзної частини додатково облаштували смугу руху по вулиці Пирогова зі сторони вулиці Дачної. Відтепер водії з неї здійснюватимуть маневр повороту праворуч на вулицю Костянтина Василенка.

Варто зазначити, що по цій же вулиці облаштували додаткову смугу для руху автотранспорту. Окрім того, фахівці КП «СМЕД ОДР» внесли необхідні коригування в програму роботи світлофора на цьому перехресті.

Також при облаштуванні додаткових смуг було змінено рядність руху вулицею Пирогова у напрямку руху до вулиці Дачної та встановлено додатковий світлофор для регулювання новоствореної смуги. Для руху прямо було виділено дві окремі смуги. А по вулиці Зодчих була облаштована смуга для руху прямо і ліворуч. Це дозволяє здійснювати рух прямо на вулицю Василенка з двох смуг.

«Впровадження цих заходів має на меті зменшити транспортне навантаження на цю ділянку. Перед впровадженням змін в організацію дорожнього руху, фахівці провели ґрунтовний аналіз та взяли до уваги звернення вінничан», – зазначив директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Поділитися :