Новини

«Срібло» та «бронзу» на Чемпіонаті України з кросу здобули вінницькі легкоатлети

2 листопада 2022, 15:02

Турнір який проходив з 29 по 30 жовтня в Ужгороді зібрав понад 267 легкоатлетів з усіх областей України.

Як повідомляють на сайті міської ради, Вінниччина посіла I місце у командному заліку на Чемпіонаті України з кросу серед спортсменів різних вікових категорій.

Вихованець Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Андрій Краковецький виборов на змаганнях друге місце та потрапив до складу національної збірної, яка захищатиме спортивну честь країни на Чемпіонаті Європи. Третє місце та «Бронзову» медаль здобув Артем Задорожнюк.

"Біг проводився на відкритому повітрі, тож свіжий подих осені й неперервна зміна вражень сприятливо діяли на нервову систему, підвищували тонус спортсменів. А активна підтримка вболівальників додала їм впевненості у своїх силах. Тільки спільна праця дає результат", – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

Зазначимо, що кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики.