Новини

У Вінниці розширюють інфраструктуру для маломобільних верств населення

14 листопада 2023, 15:41

Наразі завершують встановлення пандусу в багатоповерхівці по вул. М. Амосова 21.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, конструкцію, яка має полегшити доступ містян до свого житла, втанолюють на прохання людей з інвалідністю, які проживають в цій багатоповерхівці. 

Загалом, з початку року в житловому секторі міста встановили вже сім пандусів. Раніше вони з’явилися біля будинків по вул. Стрілецькій, 48-А, вул. Генерала Григоренка, 67, вул. Довженка, 40, вул. М. Амосова, 9 (5 під'їзд), вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під'їзд) та вул. Стельмаха, 47 (1 під'їзд).

"Заради зручності мешканців, підрядники намагаються встановлювати ці конструкції досить швидко в максимально стислий термін. В даному випадку роботи мають бути завершені за кілька днів. Усі пандуси обладнані поручнями, мають пологий спуск та призначені для користування різних категорій маломобільних городян, в тому числі батьків з дитячими візочками. Крім того, питання облаштування спеціальних спусків набуває додаткової актуальності, адже з війни з тими чи іншими пораненнями повертаються військові", - зазначає директор департаменту міського господарства ВМР.

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.


Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :