Новини

Вінничанин став абсолютним чемпіоном України з армреслінгу

16 серпня 2022, 15:43

Олександр Коломієць, виборовши дві золоті медалі, увійшов до складу національної збірної команди України.

Як ідеться на ФБ-сторінці КЗ «ДЮСШ» Немирівської міської ради Вінницької області, Чемпіонат України з армрестлінгу серед молоді та дорослих проходив з 11 по 15 серпня у Львові. Змагання були відбірковими на Чемпіонати Європи та Світу.

Окрім двох золотих медалей, Олександр Коломієць здобув звання майстра спорту України, завоювавши "срібло" серед дорослих на ліву руку та "бронзу" на праву. У фінальному поєдинку вінничанин боровся з майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном світу Олегом Петренком з Тернополя.

Також Вінниччину на Чемпіонаті представляв Микола Квітка. Йому 16 років, він був наймолодшим з учасників змагань.

"Показав дуже хороший результат серед молоді, зайнявши 4-місце в своїй ваговій категорії", - ідеться в дописі.