Новини

Вінницька спортсменка виграла «бронзу» на Чемпіонаті України з важкої атлетики

22 вересня 2022, 16:42

В змаганнях брали участь 182 найсильніших важкоатлети, з усіх куточків країни.

Як повідомляє міська рада, відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики в  Хмельницькому, присвячений Збройним Силам України. Змагались у 10 жіночих та 10 чоловічих вагових категоріях. На турнірі Вінницю представляли вихованці ДЮСШ № 5 - Тетяна Вітвіцька та Олександр Драч.

Вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвіцька змагалась у ваговій категорії до 45 кг. У вправі поштовх вона підкорила штангу у 63 кг та здобула бронзову медаль. У загальному заліку дівчина стала п’ятою.

Відзначився і Майстер спорту України Олександр Драч, який виступав у ваговій категорії до 102 кг. Важкоатлет підняв у сумі двоєборства 331 кг та посів 6 місце у загальному заліку.

Справжні спортсмени сильні духом і тілом. Пишаємося нашою молоддю. Працюємо, не зупиняємося на досягнутому, тільки вперед!, - розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.