Новини

Вінницькі легкоатлети відзначилися на Чемпіонаті України

8 лютого 2024, 09:40

У змаганнях, що проходили у Києві, взяло участь 410 спортсменів з 22 областей України. 30 легкоатлетів представляли Вінниччину.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувався в столиці з 22 по 24 січня.

Вихованці МДЮСШ № 1 з Вінниці представили свою команду і виявилися дуже успішними.

• У змаганнях з бігу на 800 метрів у категорії «Молодь, чоловіки» чемпіонський титул здобув Василь Войтюк. Друге місце посів Владислав Хоменський, а третє місце виборов Владислав Галіброда.
  • У дисципліні «Біг 4х400 метрів» у категорії «Молодь, чоловіки» Владислав Галіброда здобув перше місце.
  • Першу сходинку п'єдесталу у дисципліні «Біг на 1500 метрів» здобув і випускник школи Андрій Краковецький, який наразі є вихованцем Вінницької ШВСМ.

Тренерка команди та викладач МДЮСШ № 1 Вікторія Юнаш відзначила задоволення від результатів своїх вихованців. Окрім того, вона наголосила, що команда продовжуватиме працювати наполегливо для досягнення ще більших успіхів у майбутньому.