Новини

Вінницькі тхеквондисти вибороли медалі на міжнародному рейтинговому турнірі в Болгарії

9 березня 2023, 14:57

У змаганнях взяли участь півтори тисячі спортсменів з близько 50-ти країн світу.

Як інформує Вінницька Арена, нещодавно у Софії завершився міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо "Bolgaria Open G2  2023". Ці змагання є одним з етапів Кубку світу.

Вінничанка Софія Демчук посіла перше місце у розділі "пумсе" (показові виступи).  Також подолянка посіла друге місце у парній програмі разом з Єгором Єрмаковим. Підготувала спортсменку тренер Аліна Новинюк.

Більше новин – у нашому ТГ-каналі: mnb_vinn

Окрім того, Єгор Єрмаков став бронзовим призером у розділах "керугі" (поєдинки) та "пумсе". Хлопець також є вихованцем Аліни Новинюк. Обидва призери нещодавно увійшли до складу національної збірної України.

Ще один представник Вінниччини, а саме Артем Семенюк, здобув "срібло" у розділі "керугі". Тренер – Тамара Карапетян.